ES nori uzdraus rukyti auto

ES nori uzdraus rukyti auto

Europoje nori uzdraus rukit masinoj. Ka jur apie tai galvojote? As uz,nes pats nerukau.

As nesuprantu is kur jus visi tas nesamones traukiat? Vienas su plevelem svaigt pradejo antras dar kita! Tai ka trecias? Gal dar ir koza lieps masinoj issiimt ar mageli ?

as irgi palaikau tokia ideja, greiciau galetu uzdrausti rukyma viesose vietose. butu isvis saunuoliai.

as irgi pries rukyma (nors pasitaiko koky duma nutraukt alaus kai isgeriuCha cha). galetu uzdraust ir masinoj ir kavinese ar baruose. mano nuomone

Rukyti galetu ir isvis uzdrausti- tikrai nepriestarauciauJuokiasi

kazka vakar per tv girdejau as apie ta rukyma.

Nu ne mano tacka- ka noriu ta ir darau!

jo nei sau nei kitam as tai uzdrausciau vairuoti nes pats nevairuojuCha chaCha chaCha cha

Teisingai sakai besanai kam ta tacka? ****om 2x geriau o su dviraciu 3x! Nors zmoniu maziau nukentetu.

Nepalaikau tokiu ideju, nors ir nerukau taciau nemanau kad tai maiso… Jei zioplas tai ir magas maisys ir bet kas, kas salia sedi, jau nekalbu apie vasaros metu vaiksciojancias grazias merginas saligatveis su trumpais sijonais, retas vairuotojas kuris ju nepastebi nu tai ka drauskim joms rodytis salia kelio iseina Šypsena Na gal ir nusisnekejau bet jau nervuoja tie draudimai…

as uztai kad isvis niekas nerukytuCha cha

O kazi nera kokios laisvu ranku irangos rukymui Nekaltas Cha cha

ne nu tu pavarai. viesoj vietoj rukyti negalima, SAVO AUTOMOBILYJE IRGI NE… kokia nesamone. pats nerukau, bet jei savo auto vaziuoju, tai ir bezdu kaip noriu Cha cha
savrbu, kad eismo saugumui netrukdytu…

fe… na masinoje rukyt… gi pilnai ir islipus galima…Nekaltas tas dumu kvapas isigeria, kad poto nerukanciam i masina ilips tik begt ir rekt noris…
na aisku nuo zmogaus priklauso, bet as tai pries rukyma masinoj… Veee

Jeigu kas nors yra pries rukyma masinoje, tai tegu ir neruko! Auto yra MANO PRIVATI ERDVE ir niekas neturi teises uzdraust rukyt. Trukdo eismo saugumui? JPTVJMT, daug kas trukdo! Kitam trukdo mintys apie ivairius debiliskus draudimus. O gal istatykim kokius nors daviklius, kurie gesintu varikli vos tik vairuotojas pagalvoja ar padaro kazka kas nebutina vairuojant? Ple, is didelio rasto neiseikim is krasto!
Jei ir toliau taip tesis, tai bus uzdrausti kaklaraisciai, batu raisteliai, mageliai, mergos, laikrodziai, ziedai, grandineles, vidiniai veidrodziai ir t.t.
Zmones, grizkit prie proto!

ta musu valdzia nebesugalvoja kaip euro sajungai i sxxxa belysti tai 60 metu turi pasa rodyti kai vodkes imi dabar rukyti savo masinoj negalesiu ar ne per daug.

lai ir dulkintis uzhdraudzia Mirkt pensininkai mielai palaikys

iskur cia tokia nesamone istraukei

Butent! Pritariu nuomonei “mano auto - mano tvirtove”. Cia jau zmogaus laisves varzymas Baisu