Elektromobilis

o tai tipo ta kur 1990metais prasidejo,jau buvo isejusi? Cha cha

Nu jau nu jau, dr002. 155 kEUR nauja P100D modifikacija kainuoja. Tikrai ne 200. Šiuo metu stipriausia per 2,5-2.7 su dimesezoninėmis padangomis rauna 100, 6.5s 160. Prašom parodyti naują preumium klasės sedaną dvigubai pigiau Cha cha

nesu matematikas diplomuotas,bet 100keur +puse tiek,nera=200keur KlastaBMW ActiveHybrid 5 Sedanas 76keur iki 100km/h 5.9sek vid.sanaudos 6.4litro. manau butu kvaila tesla pakelt ant sakiu auksciau nei 5er? kas del pacios teslos konsepcijos,viskas ten ok,bet apie ka mes? ar sakot trint tema “auto iki 3000eur” Cha cha sutinku,jei kalbetumet labiau apie Leaf is usa Taip kazkas arciau tautos Taip

Atidžiai pažiūrėkite videotopgear.com/videos/top-gear-drag-races/top-gear-drag-races- tesla-model-s-p90d-vs-nissan-gt-rGana svaigt.

youtu.be/9ysGN0P5ptA?t=547tada cia paziurim ir … Cha cha

yo!žas atidžiai pats pažiūrėk Cha cha youtube.com/watch?v=3GZtTRKuE8A

Ne, svarbiausia per kiek milisekundziu nuo paspaudimo sureaguoja multimedios ekranas

Dr002 tai tą pačia T gali už dar pigiau nusipirkt nei tavo nurodytą 5er. Šypsena

Spėkit apie kokią čia mašiną kalba Niurburgringo testOtojas: Yes, it was heavy. Yes, it had almost no mechanical grip. And yes, the steering was as numb as my jaw after a trip to the dentist. Man šiaip būtų įdomu ar kas nors turėdamas 150t e skirtų mašinai tikrai rinktųsi Teslą, jei reikėtų rinktis tarp jos, M5, RS6 ir Panameros (jei jau kalbėt apie greitus taksi automobilius).

AGA,tai nuo kiek oiru startuoja Tesla,be dotaciju? VIN,simtine ne tiek svarbu,tiesiog skaicius kazka nusakantis apie dYnamika. Man svarbiau 80-120

Teslai dar anksti, po 10 metų bus galima svarstyti, kai papigs, bus prieinamesnių modelių, gamintojas turės patirties AUTOMOBILIO gamyboje, o ne kompiuterių ir interfeisų. Bet ta ateitis artėja. MCB inovatorius pas mus. Cha cha

LengvaiSuper man asmeniškai px kas ką perką. Čia to asmens reikalas. Ar tai RS6 Ar M5. Nueik į ta patį Teslos forumą ir pasiskaityk, ne vienas ir ne 2 yra iškeitę M5, Porsche Panameras. Rasi ir argumentus kodėl iškeitė. Ir tikrai ne ekologiškumo argumentai Juokiasi

Dr002 pigiausia versija 64.300 Eur, gali T puslapyje pasižiūrėti ir susikonfiguruoti. Tesla automobilį parduoda tiesiogiai žmogui.

AGA33, mano nuorodoj ne esmė buvo, kas laimi, o ko reikia Teslai, kad taip suvažiuot (įkrautos baterijos, pašildytos, etc.). Pasiruošimas tokiam startui, kaip dragui ruoštos mašinos, o tokių, žinia, pas mus yra greitesnių už Teslą. Ir už kažkur ketvirtadalį biudžeto MirktEkonominių ir ekologinių argumentų nediskutuoju Cha cha

Tai nueik i RS6 ar M5 foruma, rasi argumentus kodel nepirko teslos Cha cha

64keur ir minus dotacijos? Pigiau nei golfas gti? O kodel tada naudoti panasiai kainuoja?

O muitines reikalai ?

Finale turim 5er(e mb,a6,jaguar) hybridas vs silpniausia tesla be dilerio serviso? Nekaltas

Tesla yra gerai. Pirksiu, kai užaugsiu.

O užaugsi tada,kai ji palįs po temos remus “auto iki 3000€”?