elektra


elektra

BNV fotkeje. OT. Dalyviai papasakokit kas sildotes elektra? Rastas butelis 50kv 2k. naujame name ir sildymas elektrinis. A labai brangus toks sildymo budas ar px nx nesukt kiausu? Nekaltas

Priklausomai nuo to, kiek siltas pats namas. Bet siaip - brangu. O dar labiau bet siaip, px nx nesuk kiausu. bile normali hata

tai skaiciuokis…nera sunku…ypac jaunOliui su aukstuoju Cha cha…jauciu brangu bus

Kazkaip manau, kad bus brangoka Šypsena

neteko girdėti, kad kas elektra pigiai šildytųsi Nekaltas

Tomas…yra variantas pas viena. zidinys su ortakiais ir el radiatoriai su termostatu…kentet galima kaip minejo.

tiesa pasakius pirma issinuomavau chata, paskui susigalvojau pasidomet kaip su tuo elektriniu sildymu yra Cha cha Juokiasi o dar viena siena ir dar biski stiklas… jauciu reikes pasireguliuot kiek imanoma langus kad nepabegtu siluma Šypsena nes itariu kad tikrai nepigiai man cia gausis Cha cha

nu realiai esu pardavęs butą bukčių gatbėje, lazdynėliuose, naujesnė statyba, 2001 ar kelinti ten, tai realiai 60kv butui, gyvenant 4 asmenų šeimai, išeidavo 200-300lt ant elektros. žiemą.

elektra ppyzdint nesudetinga

Darbe 10kv patalpoj prisuku 60-100lt/mėn žiemą Cha cha

Kosmoz cia parduodant taip sakei, ar taip istikro yra? kazkaip nesitiki, ypac turint galvoje kad gyveno 4 asmenys ir kad elektra su sildymu 200-300lt

pazistu viena inzinieriu is RSK, tai sake Norfa ppyzdina elektra, panaru siltnamiai ppyzdina, visi gelininkai ppyzdina. Cha cha hata pajungti kai 2 pirstus apmyzti. Cha cha

****inti elektra nera sunku, lygiai taipat, kaip ir susekti, kur ir kas ja ****ina.

2klt Garuose priboras dujom fyzdint,150lt vandeniui Apkabinimas

Brangu. Giminaičiai turi keturių kambarių butą, šildomą elektra. Pliusas tas, kad gali reguliuotis, plius ne visus kambarius aplamai šildyti.

Domo, nesuseka isvis. seip aliektrikas ima savo % uz nupyzdintos elektros kieki. Mirkt shucherio atveju, visi bibiai ant jo kaba. Cha cha

Vandenukui magnetas puikiai tarnauja Apkabinimas

Naktibeldas, tai, kad nesuseka nes kazkas gauna litu, tai taspats kas pasakyt kad as nemoku baudu kai mane sustabdo mentai uz virsyta greiti… Šypsenao siaip suprantu, ****inti ten kokiai parduotuvei ar dar kazkam kur elektros daxuja varo. bet ten magnetus ant vandens deti tai as bbd Cha cha zemiau nera kur Juokiasi

pats brangiausias sildymo budas…