elektra

ne klientam sakiau, o tiek ir buvo. Tiesa, 2010 metai, kainos elektros kitos buvo. Šiaip pietinė pusė. Aš dabar geram name gyvenu, vakarų pusė, dar šildymo nejungiau šiemet. Tik vonioj gyvatukas, kad rankšluosčiai džiūtų, bute +21 dabar.

dr, pazistamas vandeni pzdina, interneta pzdina, elektra pzdina, kabeline pzdina, siluma ir ta is principo pzdina, nes sildomas grindis v tiharia pasidares. Ufff Juokiasi Juokiasi

jei ne silumos siurblys

kosmosas svaigsta normaliai, as be jokiu sildymu 3k bute uz 2 suaug.+1vaikas 150-200lt/men moku.

mindosas, iš tavęs ****ina Juokiasi 150-200 mokėjau 3 kambarių bute gyvenom keturiese vieną mėnesį, tai pastoviai du dideli telikai, daug ten maisto ant elektrinės plytos gamino, vakarais daug šviesų sujungta. tada va buvo 160 litų į mėn. Žiemą, kai tamsu. Su pana gyvenant daugiau 60lt už elektrą nesu mokėjęs.

Mes ne pzdnam, mes mažinam išlaidas.

pas mane viskas elektra, vanduo irgi, orkaite irgi. tik sildymas ant duju. tai man kazkaip nelabai tikis moket su sildymu 200lt i menesi uz elektra…

nakciau…kabeline isvis lengva pzdint ir turet gold paketa Cha cha Domo…dugnas ar ne,uz vandeni va 100lt iseina.

Domo, nu pas mane cia elektra viskas, vanduo, orkaite, sildymas elektra. Idomu idomu kokios saskaitos bus. Šypsena

as tai esu tos nuomones, kad vagysciu, ir apskritai nusikaltimu galetu ir nebuti, arba ju butu minimumas. cia santvarka kalta, kad nusikalstamumas klesti. Cha cha

dr nupirk sunui kvepalu, pakvepysi, nereiks maudyt. va kaip taupyt reikia. naktibeldas, as tai skaitau reikia tiek vogti/dirbti, kad nereiktu vogti vandens ir panasiu eiliniu dalyku. cia taspats kas parduotuveje nuejus slapenka is po stalo ****int…

ir kaip tu suseksi? kai name 20butu, arba namu kvartalas, manau gatvei vienas skaitiklis.

viskas yra gerai, gauni stuka, susimoki stuka du… cia ne santvarka, cia runkeley patys kalty

ka cia sekt, tusinuko dydzio daikciuka turi kisenej ir duskkaveris gauna premyje

Dabar juk tikrina daug ka net i buta neieidami

Tips, uz nupyzdintos elektros kieki, babones jama patys skirstomuju tinklu inzinieriai. Juokiasi

kur pasukt ir duot uzklausa,kur tiek elektros dingsta bl,budavo uz bendra elektra ~5-7lt,dabar du ar tris metus nuo 20lt…bl suka pzdina kazkas Piktas

jumoristai, susekt neina Juokiasi Juokiasi Juokiasi turiu pazinciu, galeciau ****int tipo su stogu, bet nx to reikia Kvankt? pas mane elektra viskas, ir virykle, ir gyvatukas, ir boileris, ir plius mazas vaikas, tai skalbimu dakuja Mirkt

geray naftininkai gyvena LeMygis, gerai rankini skaitikliui uztraukes

kai UK gyvenau bute 2 kambariu tai ten elektrinis sildymas buvo radiatoriai seni bet baisiai mandri tepaliniai. nakti kol eketra pigi kaista ir visa diena sildo. Man patinka inzineriniai dalykai, pamenu kad patiket buvo sunku kad tiek laiko siluma skleidzia. Kol buvo -5 tai 30£ man kastavo kas savaite. Cia imam viska - virykle, skalbenke su dziovykla, boileri vandieniui sildyt ir ju tipines popierines sienos ir *pimp…* pojmios kokius langus. Sakyciau nedaug visai