Ekstremalaus vairavimo mokykla ?

Ekstremalaus vairavimo mokykla ?

Gal kam teko praeiti tokius ar panasius kursus?
Suprantu, kad kai kas gali pasakyti: vaziuok i aikstelel ir draskykis tenai. Kietas
Bet norisi, kad profesionalai pries tai pamokytu o tada savarankiskai i aikstele Šypsena
Ar teko kam lankytis ekstremalaus vairavimo mokykloje?
Labas

o tokia isvis yra?..

Yra. BMW vairavimo mokykla. Nekaltas Bet ten kaina ohoho. Laimingas

Pasakiau kaip kaledu senis. Nekaltas Juokiasi

Galiu ismokinti su galu varomu Ekstremalaus vairavimo.

Jaunuju Techniku Stotyje veda tokius kursus. Kainos nlabaj zinau.

VV

Automobilis tavo, ar mano? Cha cha

Aisku kad tavo.

Juokiasi Gera humoro jausma turiGerai

Aisku kad nexujova.O jei su mano,tai kainuotu labai daug.

O jeigu su mano tai zinok dar daugiau kainuotu, ir netik man, bet ir tau, ir ne tik pinigu, bet dar ir sveikatos. O jei rimtai kox oblius gali mokytis extreemo su savo auto? Tam reikalui reikia tureti pritaikyta aparata, negi lauzysi kokia byrancia xuliganke, uzsimustum juk.

Teisingi zodziaiTaipDurnius turi buti kad su savo mokintu vaziuoti

Yra vilniui SVC Labas

O kaune ner tokios mokyklos? (apart F-1 Cha cha )

http://www.svc.e-space.lt/

As tai zinau, kad yra (bent jau anksciau buvo…) Zukausko VRC (vairuotoju rengimo centro) ekstremalaus vairavimo kursai. Buvau pats seniau susidomejes…Ten berods, Olegas Zikas (tokis slalomo atstovas) su CRX mokina…
Siaip, tai buvau mates, kad yra pakopomis iskirstyta kursai, pagal sudetinguma ir tt. kainos nelabai atsimenu, gal kokie 600 buvo, bet negaliu tiksliai pasakyt…Na, bet jei nori profesionalu patarimu, tai manau pradziai turetu tikti…Cia jau jei pinigine leidzia, tai gal ir nieko…

Neveikia tas linkas

Reiks pasidometi

As mokausi SVC. Turiu vieno ish instruktoriu vizitke, jei domina galiu duoti numeri. Tai nera labai pigus mokslas, bet kabai cool, labai fainas instruktorius, tiesa kol kas mokaus su sawo mashina. bet dar jos nenudrozhiau. Taigi, jei ka domina SVC kreipkites i mane Šypsena

O kaip tau paciai ispudziai, gal gali bent trumpai papasakot ka ten tave moke?