Ekstremalaus vairavimo mokykla ?

As dar ir dabar mokaus, man tai labai patinka, o viskas prasidejo nuo teisingo vairo laikymo Cha cha ir pedalu maigymo Cha cha (gal del to, kad mergiote mane nuo tokio pradzhiamokslio mokyt pradejo, gal jus jau viska zhinot) Pirmiausia buvo "pazhiuros ratas". Pamate, ko man truksta, kaip vairuoju ir ishkart pasake, ka mokysimes, ko tiketis ish mokslu ir t.t. Dabar pasigirsiu, bet kada nors varzhybose pradesiu dalyvaut Cha cha Cha cha Cha cha
Tai va, jei turit "lyshnu" pinigeliu, tai labai fainas uzhsiemimas Šypsena Trasa labai nebloga, yra nemazhai staigiu posukiu ir shiaip kliutys sudarytos laaaabai neblogos…Ishvazhiavus ish aikshteles tik ralinet ir norisi Cha cha

Tas SVC Vilniuj?Liūdnas

Kokia daugmaz suma i tai reikia investuot?

jolky palky…butu klaipedoj, tai jau pradeciau $ krapstyt Juokiasi

f-1, ziurek kiek norinciu yra, gal atidaryk extreemo mokykla, geras biznis butuNekaltasŠypsena

SVC Vilniuj, kaina, nu tiesa pasakius as tiksliai pasakyt negaliu, bet valanda nuo 25 iki 50 gali siekti. neaishku kaip ar reikia nuomot aikshtele. As tai su didele nuolaida mokaus Cha cha Cha cha todel del kainos tixliai nepasakysiu.

nu sheip SVC tai man kainuoja atrodo 200lt. bet vazhineju tai ne aikshtelei, o zhiede dabar. be to ne su savo mashina. 4 treniruotes i menesi po 30 min.

As irgi moku 200, tik vazhineju po 1.5val.

su kokia mashina?

Ish pradzhi usu sawo, paskui su golpiuku

Bet as tik galiu ismokinti su galu varomu,o cia puse su Golfais arba su Civicais laksto.

f-1 kiek metu vairuoji ?

8 metus

idomu kur mokytum? ir nuo ko pradetum mokyti ? (cia tik domiuosi, pats ralineju su autobusiuku, ziema, galas varomas… taij patikek extremumo tikriausiai daugiau buna, nei su lengvaja, kaj uzmeta sikna reik gaudyt su didele baranka po visa kelia Cha cha)

Nesigilinam i tai nes visa nakty diskutuosim paskui.
O siaip pirmiausei aiksteleje,nes i miesta kai paleisi su galu varomu,tai bardiurai visi paimti bus.

as ir tajp sakau. Alus

f-1 man atrodo tu su galu mokysi, o as jau greit galesiu su priekiu mokyt Juokiasi
siandien fainai i darba varyt buvo - inlekiu i juozapaviciaus pr, o ten sniegas…prie darbo aikstele - snieguota Taip niu kaip ciotkei…gerai kad nepamate bendradarbiai - jie mane rimtesne laiko Juokiasi pasitasiau su rankiniu po aikstele lengvai … ech, fain…
geru svenciu Labas

f-1 kokia mashina vairuoji?

Ekstremalaus vairavimo pamokos per Autofanus reklamuojasi. Kiekviena laida rodo vis naujas pamokeles, ten Olegas mokina, tai visai neblogai paraizo su yaris ir su k.t naujais bolidais, bet abejoju ar juos duoda kiekvienam norinciam, gal tik taip ant reklamos. Pazekit Autofanus, rodo per Aukstaitijos televizija.

bendrai as tik slalomo elementu galiu mokyt…gatvej bijau tokiu oru lakstyt - prie masinos dar nepripratus…bet aiksteles man jau pasiduoda…