ekonomas

q, siandien jetta prap.sau ant 25usd Šypsena Kazi cia liudet ar dziaugtis Cha cha

nelygu kiek kainavo. Jei imsi geras, imk dvi - zinau kam reikia Taip

q, nedaug kainavo, gal buciau dar uzmetes, ale buvau ant automatuko palikes, o kai paziurejau jau buvo pozna Šypsena

paskandink savo liudesi Alus

wili, dar negaliu skandint liudesio, nes laukiu vieno aukciono pabaigos Mirkt

Pralosti ant mazos sumos yra ne taip skaudu, kaip aukcionas baigiasi lygiai ant statytos sumos, bet atiduoda kitam pirkejui Juokiasi Špyga

vyriausias, jo… tiesa sakai… bet paprastai tai buna del keliamos kainos zingsniu. Man irgi taip yra buve ant infinicio ŠypsenaSumos zingsnis 100 usd, pastatyta iki 9500usd, priespaskutinis kazkieno statytmas 9300usd, mano 9400usd ir tas kazkas pastate 9500usd. Fsio, masina jo, nors automatuke pas mane uzstatyta buvo irgi 9500usd Cha cha

Ir paskui skambina laimingi klientai, kad nusiperka auto, nes stebi live, atsidarai accounta ir randi Špyga o tada reikia paaiskinti zmogui, kad gali taip buti, kuris sventai tiki, kad gera varianta nupirko ir as ji bandau atimti Juokiasi

^ va va Cha cha

“kuris sventai tiki, kad gera varianta nupirko ir as ji bandau atimti” — dar ir taip bl buna? Vau!

O kam dabar lengva… Cha cha

Čia 7 EUR už kokį kiekį vizitinių?