ekonomas

na nera praktiskai naujas, nes tada ir gimdziuse galima butu vadint praktiskai celka, bet islaikytas neblogai

Nu bet skydelis PavargęsNeveltui mikiai nepatinka Ne Šypsena

Sitas irgi carbrio, bet zmogui vazinejanciam su porsche butu geda siulyti Cha cha Cia labiau kokia bmw 3 ar golfa gti pakeisti i toki Juokiasi

Juokiasi Geraiblyn čia pavasaris Piktas 14 laipsnių Girtas

Quatre Piktas parvezk pavasari mums… P.s. paklausk svanco nuomones apie X5 is48 is amerikos, ar dujintu ar ne … Cha cha

jurbarke vakar trys metų laikai praėjo per dieną Cha cha ryte pavasaris, saulutė švietė, sausa, smagu, paskui pradėjo snigt kaip žiema, o vakare lyt kaip rudenį Cha cha Algirdekas, primiršęs buvau parašyt ko klausei. Logo sukūrimas pas mus 10-50e, vizitinės kaip ir visur, 7e

Dujintų, jis toks matosi, lietuviško kraujo praeitam gyvenime turėjęs Juokiasi Yra net mentams kyšį siūlęs. Diedas 60 metų Cha chaČiupinėjau šiandien pirmą kartą C class naują. Nu blyn, patiko Gerai Mersas yra mersas panašu vėl Gerai

Kažkaip keistai kerza lyg ir skirtinga to XM nuotraukose.

As tai senstu matyt konkreciai…jau kelinta karta pagaunu save galvojant “koks cia mersas man patiktu” Cha cha

javohl Gerai Cha chaC’eške mėgčiau šiai dienai Gerai

Man is mersu nauju daug tinka, cla, c, gle, s, zodziu praktiskai visus modelius mano skoniui padare Cha cha

Na va, ne mane vieną ant MB patraukė. Cha chaC universalas su AMG paketus labai neprastai atrodo.

butu keista,jei rabatiagom bet koks naujas mersas nepatiktu Cha cha man patiktu irgi,bet jauciu parduociau,nusipirkciau 5-8metu bmw,uz likusius buta paimciau ir nuomai paleisciau Cha cha

ko tik tu nedarytum kad BMW nusipirkt Juokiasi Mirkt

nu bet prikin,bmw+kas menesi 150eur is nuomos kurui ir remonciukams Cha cha

Tai geriau 2 butus pijokinius ikalti, savo prakaitu per 6 men remonta padaryti vakarais ir savaitgaliais, paleisti ant nuomos ir imti lizingu bmw uz nuompinigius Cha cha Gerai

verslininkai Šypsena kuriam kooperatyva Šypsena

nu seip jo,paimciau uz 50-55keur du butus tvarkingus 2kambariu Cha cha generuotu 300eur amziams is nuomos Girtas reik nuomai buta leist savo,parduot visa srota ir dar viena dapirkt ir vaziuot i kaima gyvent,nuoma +pensija,ir turiu vilnietiska alga,kur pas kybarga manufacturoje moka Gerai ziek dar koks puskuilis ale jetta iseitu lYzu Cha cha

ka bezdat seni perdalai ? Paplepėkim

bezdejimus Gerai Cha cha