Eisena

Na taip, nemates nepasakysi, bet dabar materjolu dafyga visokiu, pasidaro greitai viskas.

Kas susidure su tokia xyunia, su tom masinom paieskose. Bled sekmadieni draugeliui paemiau masina, siandien esamas masinos savininkas nuvare deklaruot pardavima, ir pasirodo tipo masina paieskoj Italijoj, nors ji LT reginta jau 4 metai. Pasieme musarai pas ta seni sutarti ir viskas, tipo susisieksim. Tas senis isregint negali, draugelis ant saves uzsiregint irgi neina. Ka priduot jam ta masina atgal atsiimt babkes? Kuris cia krainyj lieka pagal musaru logikas- paskutinis pirkejas, ar tas kuris bande parduoti ta masina?ibb.co/M5SmVQT

ieškos galų kas pardavė, tavo korešas ne prie ko, tegul pardavėjas bablo grąžina ir aiškinasi su musarais. Pas mane pažįstamas tokią volgą panašią pardavinėja, dabar egipte, grįš šią savaitę, galėsiu numest kontaktus, aišku ne už 1300eu, bet 2.x atrodo

bled gaila, gera ir pigi masina Juokiasitai db ka geriausia butu varyt shaibu pas ta abugeli pasiimt ir numest jam ta masina ten. Nekaltasnebus taip, kad musarai pasiims masina, ir s kancami.

vo bled eilini karta pvz kad tos visos regitros isvis nieko nx nedaro tik babkes axyujienas ima uz bbz ka. jeigu jinai pysdinta, tai kaip ji cia registruota?

tai keista kaip regitroje dar mentų neiškvietė ir neatėmė tos tačkės

tai cia tas kipisas kilo kaij tas runkelis nuvare deklaruot pardavimo. masinos pas ji jau ner.

tai seniui dabar ant detalių tą mašiną paleist?

pasiulyk koki motoroleri nebrangiai kas Cha cha

mūsų guru (burtininkas) - uk surinkinėja ant kiemo. Tik ar už nebrangiai gautum - tai kažin, nežinau Ne Šypsena

kazkada buvo sneka su juo…

Gal volvo reik uz 1800? Cha cha

Jei ex pardavėjas sutiks grąžint pinigus- tai ok. Pas mane irgi dabar dvi situacijos, vienam gandonui dvi mašinas esu davęs - senos, bet vistiek po 500e vertos - ir dingo. O buvo jos ne mano vardu, o deklaruotos ant manęs. Ta i eisiu dabar į musaryna rašyt zajavos, lai paskelbia paiešką… Musarams vėl darbo bus daug, pas ką dabar yra, atimt/neatimt, teisėtas mano pareiškimas ar ne. O ir šiaip nelabai jie noriai priima tuos pareiškimus. Taigi iš tų visų italijų pirkt tai nx niekam nerekomenduoju, ten palaida bala. Kiek jau pažystamų papuolę yra… Schema paprasta, parduoda mašiną pusvelčiui be jokių parašų be nieko(išregistruoti italijoj nereikia, norint prisiregistruoti leituvoje). Pirkejas perekupas pats pasirašo pirk/pard sutartį, čia į regitrą nuneša ir prisisergina. Pvz aš esu 2 mašinas pardavęs į EE, jos buvo ant manęs registruos, ir ant bajerio nejau išregistruoti į regitrą- galvoju ar leis estijoje prisiregistruoti automobilį, kuris lietuvoje nėra deklaruotas kaip parduotas. Ogi, estijoe sėkmingai su dokumentais ir raktais užsiregistravo tą automobilį ir tiek žinių JuokiasiTai pas mane turbųt iki dabar regitroje kabo tos auto… PavargęsVadinasi, jei būčiau piktas pilietis, galėčiau dabar praėjus belekike metų rašyti pareiškimą kad dingo Pavargęs

O kodėl mūsų institucijos abugeliai, o ne Italų? Cha cha

bbz sake atves lygtais babkes siandien vakare. kas geriausia sitoj situacijoj tai musarai Juokiasi Juokiasi Juokiasipasiambino db draugeliui- jus privalote rytoj 8 atvaryt i varena, mums reikia apziuret masina. Juokiasi aga, paliktu zmogu ant gatves ir tiek. Juokiasitik idomu, kaipj tas runkelis 4 metus su ta masina lt vazinejo.

Auris, jeigu ta masina buvo cia prireginta, tai as skaitau cia atsakomybe turetu prisiimti regitra. uz ka ji tada babkes ima? cia tipo po 4 metu iregistravimo taip paims ir atims ta masina ir krainyj lieka zmogus? Cha cha

O tai jei registravimo metu buvo viskas okay, o po to Italuose kažkas atsitiko, tai čia kas kaltas? Cha cha

Aš nakčiaus foto iš regitros suprantu taip, kad “informacijos, kad auto paieškoma NĖRA”, tai iš kur čia visas kipišas? Nekaltas

Bolia, viskas teisingai- regitros psl meta sita pranesima Taip, o kaij tas zmogus, ant kurio db reginta ta masina, su savo pirkimo-pardavimo sutarties kopija nuvare deklaruot pardavimo, to padaryt neleido ir pasake tipo paskelbta masinos paieska italijoj.

krcscontent.fvno1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/5451482 8_1269185023220268_8734361869579452416_n.jpg?_nc_cat=105&efg=eyJpIjoid CJ9&_nc_ht=scontent.fvno1-1.fna&oh=54ee18401a6ffee591024feaa480af84&oe =5D277AF2 Gerai