Dubakas :)


Dubakas :slight_smile:

Vilnius, tfu tfu tfu kuriames neblogai Šypsena

Po daugelio metų pirma žiema su benzu, tai tiesą pasakius net nežinau kaip vedasi, nes per balkoną su pulteliu užvedu Girtas Cha cha

Neblogai vedasi jau neskamba taip optimistiškai, kaip praeitą savaitę Cha cha

Neblogai tai is dvieju prasukimu, toyotos vasara taip nesikuria net Cha cha

du prasukimai - neblogai? Juokiasi

Toyotos dyzelis ir neturi kurtis kaip Vw. Niekada ir nesikurdavo.

Darenas kuom blogai? Šypsena prasukimas tai nera kai ale neuzkuri is pirmo karto ir tada kuri antra karta Cha cha

Gmc>>tai apie ka tada sneket kad yra neblogai, o kas yra gerai Šypsena pirma ziema, uzsiveda is pirmo karto, viskas liuks nematau as problemu Šypsena

Aš irgi nematau problemų, tiesiog tu sakai, kad toyota vasara taip nesikuria. Joks mano matytas Toyota dyzelis nesikuria kaip Vw- tai yra tik pasukus raktelį. Bet tai nereiškia, kad kažkas tame blogai. Bet, ar šitam forume apie toyotas kalbėt Cha cha

Nžn, iki šiol pamenu Carina E ir Landcruisų kūrimąsi - sužviegia sekundės daliai starteris ir papapapapapa kalena jau salerka Girtas

Tiesa, kaip čia praleidom Juokiasi15min.lt/gazas/naujiena/gatve/bmw-pripazino-manipuliavusi- dyzeliniu-automobiliu-ismetamuju-tersalu-duomenimis-221-931572

Bmw atrodo, kad žvakių net nekaitina, po start paspaudimo pora sekundžių ir dirba Gerai tik automatui šaltis nepatinka, tai pašildau 10-15min prieš važiuodamas.

Dar tokio juokingo durų prisoskių ir bagažinės automatikos garso nesu girdėjęs. Cha chaVedasi tai kaip vasarą, absoliučiai jokių problemų. Tiesa, 3er garaže, pasižiūrėjau, 3-4 laipsniai. Cha cha Tuoj uogienės sušals. Cha cha

Sian 6.45ryto pakuriau, 7.20val pajudejau, ka zinau, jei nesikurtu, eitu in garaza žvakių keitimui.

prie +12 ir abu benzai vedasi taip, kaip visada Cha chatik vat vienas benzas pathfinderis, reik palukėti kokias 3-4min kol į dujas permeta Blogaitingisi tiek lūkuriuot.

Aš ~10-15min šildau tokiu oru, priklausomai,kaip spėju apsirengti normaliai Cha cha Webasto nėra, tai užvest einu su chalatu JuokiasiTiesa brolis turi webasto - pasildė čia penktadienį, tada nusprendė, kad nori pamiegot ir dar kartą pašildė. Kai jau atėjo - neužsivedė, akumas ate pasakė Cha cha Teko su kita mašina važiuot, šalta ir dar dyzeliu Cha cha

Webasta ne OEM? Nes pas mane tai gesina, kai batareikos nebeužtenka. Cha cha

Ne EOM, ten tas einsprecher ar kaip vadinasi.

Tas kažkaip Eberspacher nemažai eina kaip OEM, taip kad Cha cha