Dubakas :)

Nežinau, kaip ten Nissan padaręs, esmė, kad mašinoj buvo šilta, bet akumas miręs Cha cha

ups Ralfas - maniau iš dviejų vedimų. tada super. Pas mane kokius 5 kart starteris apsisuko. Draugelis mazda gerų metų benzą tik iš antro karto užvedė. P.S. prisižiūrėjau apie neigiamas šildymo paskemes - užkuriu ir važiuoju. Tiesa užtrunka 5 min, kol į normalų kelią išlendu, tai tik ten ir gauna gaziuko…

Tau žvakes kaitina jau paspaudus durų atrakinimo mygtuką Šypsena Todėl ir nematai to žvakių simbolio. Per šituos šalčius nė karto nemačiau spiralės simbolio Ne. Patikėk, jei žvakių nekaitintų, tikrai pajustum Cha cha. Pamenu, kai pirmą žiemą 3 iš 6 neveikė…

darėnas>Pasekmes kaimynams ar kam? Nekaltas

pasekmės motorui, dėl tepimo bado Cha cha

Biški logikos nebūtų šldyti mašiną 10-15min man, kad nuvežti vaiką į darželį 3km Cha cha ir tarkim iki darbo dar 3km nuvažiuoti Cha chavedi ir gazuoji. Gazuoji aišku iš leto, neperspausdamas kad ten nesidraskytų metalas… bet šildyt ilgai, tai bbž Cha cha sado mazo… dar eiti su chalatu vesti mašiną į lauką… Cha cha

Mrd>Tyčia parašiau apie chalatą, galvojau kad kažkas prisikabins. Bet maniau, kad ne tu būsi Cha chaO šiaip, kodėl nepašildyt ir šiltai važiuot mašinoje? Nekaltas

gmc, aš apie save Cha cha3km vežt vaiką šiltoj, ar šaltoj mašinoj… šiltoj geriau, bet gaišti rytinės 5min nusileisti į apačia, užvesti ir užkilti į viršų - per didelė prabanga… na nebent tai namas ir užtruksi minutę laiko Šypsena

atsikelus ir einu kiema parukt, uzkurt masina kad poto vaziuojant jau silta butu

Mrd>Taip, daugiabutyje kitaip viskas. o čia 20sek ir baigta Cha cha

Darėnas, čia tie vėjai apie riebų mišinį, kuris trukdo tepimui? Cha cha O kaip dėžė? Cha cha

šildau 3-5 min, kol nupučia priekinį stiklą ir prie didesnių šalčių dsg dėžei įjungus D pastpviu vietoje kokių 30sec (taip bent rašoma tinkamo dėžės eksploatavimo apraše).

Auri - ne, apie tepalo rūko nebuvimą karteryje Mirkt

Hmm, galima plačiau?

darėnas>Kiek važinėji vidutiniškai laiko su mašina? Nekaltas

žinau žinau Gmc - ale kažkaip psichologiškai veikia Cha chaAuri - kaip tepama visa grupė? Nu vienžo reik jūtūbėj pasižiūrėt burtininkų pasakų Cha cha

Aš nesu kompetetingas šiuo klausimu, bet būtų įdomi diskusija tarp nusimanančių. Cha cha Pats mėgstu pašildyti bent kažkiek, tiek dėl variklio, tiek dėl AT.

Tas šildymas po keliasdešimt minučių čia dar nuo karbiuratorių laikų ir tirštos alyvos atėjęs, kada nepašilę nevažiuodavo. Dabar šildai nebent dėl savo komforto, ypač prie tokio minuso, bet šiaip, tai užkuri, kol langus nusivalai ir leki gazo iki redlaino neduodamas. UK kaip tik šaltukas ir pradeda užkūrinėt auto nueidami kavos atsigert taip ir pasipila straipsniai apie mašinų vagystes, nes dauguma nerakina kol kavą namie geria Cha cha

7 iseinu uzkurt,7:15 is kiemo. vaziuojama mieste mazus atstumus,kad akumas pasikrautu geriau,salonas apsiltu ir langai patirptu.

as budavo vienu raktu uzkuriu kitu uzrakinu kol be prieziuros sildosi, dabar visos auto su po 1 raktu, ziauriai uzknisa Piktas