DOOM III vs HalfLife 2

DOOM III vs HalfLife 2

Suradau info kad ID paskelbe isleisianti DOOM III 2003 m lapkricio 15 diena…As tai asmeniskai manau kad jie dar ne karta sita data atides.
O jus??????

man kolkas px kiek jie atidelios…
nes vistiek galesiu si zaidima tik po kokiu 2m
kai kompa kita nusipirksiu…
tai del to neverkiu…
nes kolkas si zaidima traukia tik geforce 5900 ultra…nes siai plokstei optimizuotas…ati naujausia netraukia…cia ati prasove…nors siaip ju galingumas skiriausi 5-10%…taip geforce kaina 2100LT ir tai lietuvoj bus po 3men…taip kat man visiskai BBD Cha cha Taip

taigi logiskai mastant tokiu kompu turi tikrai nedaug (na ne daugiau nei kiti iki siol iseje zaidimai) kad ir uzsienyje , todel ir pirkeju bus mazai (cia kalbu apie originalu pirkima)

Na visu pirma Geforce 5900 ultra neegzistuoja, o antra kol Doom III iseis tai kompu tokiu optimizuotu atsiras nes greit pinga…
Siaip demo pas mne ne kiek nestabde 24fps neziurint i 0.03 versija (MX440)…TaipTaip

nu tai demo…
draugelis dare testa cia gal pries puse metu {firmoje kur kompus surinkeja} tipo max ka turejo surinko…ir testavo bten ta nuknista versija…tai sumazinus grafika iki minimumo tai galima buvo…
bet kadangi kambariai buvo nepilni…, tai ir tempe…
o kaip bus doom III pilna versija…
tai skylė bus…kai reiks kambarius pilnus uzkrauti…
nes sake ir taip stabde norma…

cia gi buvo dar neoptimizuota versija 0.02

24fps ir chia normaliai?

Nenusishnekek kad nestrigo su mx440.Pas mane tas pat bet ****as.Stabde bet nezhiauriai o grafika neypatinga buvo.

nusishnekejai, Doom3 alpha yra optimizuota butent ATI kortom, ir ant 9500PRO jau nelagina. Nemaishyk faktu Cha cha

nu ash su vienu mazhu failiuku ir nauja savo vaizduxe r8500le @ 9100 275/275 ishspausdavau 34 fps vidutinishkai Mirkt O su savo turetu r9700pro seniau laisvai 50-60 fps padarydavau Liežuvis

Vo blia teisingai o tie giadziukai nieko nevrubajut nes turbut nebande nieko keist hahahahaJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

gal netychia mate kas koki linka kur galima gaut nauja 0.06 versija?

ka yra jau 0.06??ApakęsApakęsApakęs

Beje Lietuvoje jau yra FX 5800 ultra

LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

ir kaina jo 2017 LT

pas mane ir su geforece mx440 64 trauke normoi aisq biski trukinejo o ji losiau apie naujus tai nez kuri versija ten buvo Cha cha

O pas amne pavez su GeForce 3 Titanium 200 64 DDR ???

[dF]

tokie zaidimai ir isleidziami tam kad chebra pirktu nauja hardware {labiausiai video} su jais ir labai derinama!
tai Doom III normaliai eis tik su naujom plokstem kuriu kaina >2000 LT
nu cia mano nuomone!

Jo jo. Nesvaikit vyrai. Kai DIII bus galima visai normaliai zaisti ir su GF4, jau nekalbant apie naujesnes, kurios tada jau kainuos visai padoriai. Beje, pats Karmakas sake, kad 60fps yra siam geimui optimalu. Sis geimas gi ne tinklinis suteris.Mirkt

Kaip manot Ar HL 2 bus geriau uz DOOM 3?? Sprendziant is HL 2 traileriu tai visko gali but… Mirkt