DOOM III vs HalfLife 2

Manau bus tas pats kaip ir su GTA vs Mafia. Labai jau jie skiriasi. ID niekada nepasizymejo gerais single geimais, jiems tik sekesi kurti gerus grafinius varikliukus. Seip DIII man dzin, nemegstu ten visokiu ankstu koridoriu ir zombiu. Laukiu HL2.Gerai

O tu matei HL 2 trailerius???

As dar nemaciau todel, kad DSL A2 plano abonentai kencia nuo suletejusio interno Cha cha Kazkas ten atsitiko pas juos Cha cha Vos vos krauna banga, o del uzsienio pamirst reikia Cha cha Jeigu traileri 200 visr megu sius 17 val po 2 KB Cha cha

[dF]

As maciau ir dar turiu. Gal i koki ftp imest? Maciau vienas sukures, niko tik neatsimenu. Jei aisku jis dar veikia…

Jau uplaudinu.Šypsena
193.219.177.164 , upload kataloge.

As irgi visus 200 MB traileriu atsisiunciau Cha cha ir dabar sito geimo laukiuŠypsena

Reiks pameginti atsisiust is sito ftp kur uploadinai Mirkt Gal is ten greiciau sius Cha cha Dar nesutvarke laidu nutrauktu telekomas Cha cha Juokiasi

[dF]

Man uploadina normaliai, apie 50KB/s.Šypsena

O koks pas atve internas ???

[dF]

DSL. Blyn, spejau tik du idet ir mane nukilino. Negrazu taip.Ne

Tai gal dar gali pamineti plana Šypsena ??? O siaip i uzsieni sunkiai krauna psl ir siuncia is ten labai labai letai Cha cha

[dF]

Labeu HL2 laukiu…Ten tai bus! Maceu screenshotus filmuka! Pzdc kokia detaliacija…

pileiciai gal kas pasakyt galit is kur gaut doom3 alfa versija,ar kokia ten yra?

Pochui tas supistas Doom3, HL2 isleidimo data atidejo.Piktas Gerai nors tiek, kad naujos videskes nespejau nusipirkt.

O as vat spejau… Kanda

Warez temoj esu parases, 6 failus siust Mirkt

"Sveikinu"Mirkt.Nustebęs.Na baet tavo vietoj buciau pirkes kia butu iseja…Nors ka man cia aiskintMirkt

Tai kas nors zinote iki kada HL2 atidejo??

nu gal jau isleis doom 3 tikekimesCha cha

O man poxui taip pat. Vistiek mano laukiamiausi yra X2-The Threat ir Deusx2