diskutuojam


diskutuojam

33kmh vidurkis. Oro uostas iki car glaso panevezio link. Vaziuota aplunkeliais. Be dideliy kamsciu. Tik gabijos biski pastoveta. 525 modeliukas… Kodel tokios sanaudos? Kodel pas jus 8 valgo Cha cha

Daugiau 120 nevaxiuota… buvo baisu kad ishbyres stkliukai Šypsenadropbox.com/sc/zxl2w7qnze88p7v/AAC-ku1IDFcUElr0nUn8p2HSa

tai realiai 8 ir valgo, neziurek i kompa Cha cha

A jibat PavargęsNipadumal

dundulis ŻVAIRO

kybargai, juk tau jau visi sake, ismok vairuoti Cha cha nes neiseina tau su rwd ar fwd pavaziuoti, ratai kasasi, kontroles mirga skydelyje kai posukyje spardai per pedala ir t.t. Cha cha

Dave pavairuot?

Ishsimaldavau kad leistu DrovusBytwa sakai aplinkeli ijungiau 2 begi ir pylinau Cha cha

ne veltui gal kalba, kad VAGai su savo pagerintom programom ir ismetima sumazino ir sanaudas tuo paciu, o jei realiai ismetimas didesnis tai ir kuro kiekis sudeginamas didesnis, is cia ir kompo neatitikimas realybei, bet kiti gamintojai juk nesukciauja Ne

nu jau jei apie kampuotus paraklbom Cha chaar verta prasidėt?ebay.co.uk/itm/Turbocharger-CHRA-Cartridge-BMW-525-d-E39-20 00-2003-120kw-710415-/320886141342?hash=item4ab64df19e:m:mH2kDYi8p6fGg 3cVyw87-Bg

Nzn… alie kokius neatitikimus. Mano silke vidutiniskai mieste normaliu eismu 11. - 14 lytru srebelioja. Reliai vidurkis ir gaunasi virs 10 Šypsena

m.delfi.lt/article.php?id=69600240Antras per diena Gerai Cha cha

Dyzeliai visai neblogai tie, kai eda po 6 litrus, o jei po 10-11 reikia pilti as kazkaip sunkiai suprantu, tada jau geriau benzina v8 5.0 duju pilsi apie 20 ir uz tuos pacius pinigus vaziuoji smagiau ir su maziau bedu.

kad tam paciam ziede pries pat sita avarija vienas su lexusu islindo pries nosi man Piktas ir dar taip neskubant Piktas o siaip pliaupe tada kaip reikiant

džyzus visur spėja apie BMW parašyti Gerai

Sixerio oastebejimas teisingas. Trasoj su zyzeliu judant gan geri rezultatai 6.5 - 8 ziurint kaip minsi ŠypsenaNors aisku man nx ta trasa nereikalinga Cha cha

I volvo Cha cha

Juokiasi

Kostia yra toks kompleksOtas kad baisu. Eik zingeri patiunint Cha cha