diskutuojam

nzn, važinėjant aplinkeliais man 530 rodydavo ~8,5l, tai tikrai nžn kaip tu vairuoji Nekaltas

Pas mane 2007 530 145kw, vidurkis 10,70-80% mieste,visa kita užmiestyje. Nepasakyčiau kad ir labai lakstau, gal tiksliau būtų apibūdinimas važiuoju netaupydamas.

Nufotkino kelionės vidurkį Cha cha tu baką isvazinek normaliu režimu,per cyrika neperlipsi Mirkt

kas cia per dusulys 3.0d su 145kw?

Cia aplinkeliu beveik visa laik… Juk spec parasiau nuo kur iki kur… Vidurkis virs 10 pas ja kabo. Vazineja dama… MirktPagal tai kad per 10 metu 100k km tai sakyciau nedaug juda… Nu bet supratau… pas jus max 9 butu Juokiasi

Kokios dar teorijos Cha chaP.s. siap tai tode 11.9 pries BIGa bet jau neturejau drasos fotkint Šypsena

O gal nereikia tiek toli ieskoti, tiesiog per daug pakrautas buvo, kad normalei ryti Nekaltas

Dsr viena teorija. ŠypsenaBuvo ishlengvinta nes stiklu truko… biski ishdauze ir bakas ne pilnas Liūdnas

O esmė ir kokia prasmė ieškoma? Bmw motorai lievi?

Bet kaip supratau, pats tai prie vairo sedejai Cha cha

lievi ne lievi, bet be turbinu niekaip - kur senieji gerieji atmosferikai Užsispyręsp.s. pasiskaicius po bmw forumus isvis baisu - ner nei benzo nei dyzelio be dideliu problemu po 2005 m…viskas kas gera, baiges ties dyzeliu M57…

Esme kad nebuna kad 3.0 lytrai ar pan. Rytu twn 7 lytrus… Net 2.0 dyzelis mieste maziau 7 nekapos… Cha cha

darenas > nepirkciau viendelto kad ant sparnuotes taip guldoma ant stalo… Juokiasi

apie miesta niekas nekalba. kalba apie mišrų. nemoki važiuot Cha cha

Kuriam čia ryja mieste 7litrus,dar nemačiau ant bangos tokio Ne tema isdainuota iki belenkiek,bet 7litru niekas neminejo.

Tuoj pagal viską turėtų chesusas ateit pasakyt kad Doktorui penkis ryja Taip ir padėt žvengianti smailą ant galo Taip

Ajiezuzas dabar išlėkė į airoporta,draugų delegacija pasitikt Taip

blin fules (vokieciai-olandai) nebus - rado lagamina su “ledais” prie stadiono Hanoveri

khem khem e87 Vilnius Vidurkis 7.3 118d Pagrinde miestas

Man zafira vidurki bendra rodo 6.5 Bwt mieste 9 tokiu oru kai daina Šypsena