Depresija

Depresija

Zhmogeliai padekit!!!Kaip atsikratyti rudenine depresija…???Nustebęs

Varyt pasitusint!!! Alus

Padovanok draugui ar draugei… Taip

uj ooziau visa savajgaly…tik va vistiek nesu savimi…tokia lioodna lioodna…norisi visa lajka tik viarkti… Liūdna

niu kai mane apima depresija(o tiksliau liudesys,nes depresija tokiai jaunai dar negali but) tai pirmiausia bandau rasti jos priezasti,jei randu bandau sau padet ja issprest,jei nerandu tai apkaltinu niuru rudeni ,supykstu ant jo,tada pasijuokiu is saves,juk negalima pykt ant negyvo daikto …na o jei neveikia tai einu pas geriausia drauge nes ji man beveik kaip psichiatre…

Jap, taj negeraz dalykas. Reikia susirast koki uzsiemima, kad nebutu laiko “galwot apie gywenima”, arba tiesiog pabut su artimu zhmogum Mirkt

As tokio nerandu, taj priwerstinai renkuosi 1-a warianta Nustebęs

niu del artimo zmogaus pritariu…turiu as ji…lapai giara su juo…tik dabar jau labai retai tenka susitikti…Liūdna

jio…stir-crazy tejsi,ydomu kaz gali sugrazhinti nedepresijoz meta kaj buwo wasara o dabar rudenelizz shalta,Liūdna uj…nekaz…Liūdna

Taj paskambyk jam Šypsena

Giv mi a litl smail Mirkt

[/quote]

Taj paskambyk jam Šypsena

Giv mi a litl smail Mirkt
va Šypsena <----- se tau… o tel. ne tas pats…kaip susitikti…pabooti dviese…

Na siaip ir mane kankina rudeniska depresija,tad tave visiskai suprantuMirkt

beje biskuty nuotajkele pakelia dajnialia Don’t worry,be Happy (Bobby McCffarin)

Cool gabaliukas Taip

Taj paskambyk jam Šypsena

Giv mi a litl smail Mirkt
va Šypsena <----- se tau… o tel. ne tas pats…kaip susitikti…pabooti dviese…

[/quote]

He he, taj paskambyk jam ir liepk zaibiskai walinti pas tawe Mirkt

He he, taj paskambyk jam ir liepk zaibiskai walinti pas tawe Mirkt

[/quote]

aj kazkaip nejauku biskuty…tevai namie…niu supranti Liežuvis levas jausmas…

kadangi sezonines depresijos nepatyriau… hm… neturiu patarimu
man dapresija nuo kitu dalyku buna.

Susikviesk visas drauges, prisirink ivairiu burimu, zhvakes uzhsidek, pasiburkit, jei ishsibursi ka nors blogo ir jei drauges supratingos, tuoj sugalvos koki "burima", kuriame viskas visada laimingai baigiasi. Pasizhiurekit kokia komedija, pasidarykit ka nors skanaus, pashokit, papletkaukit…

P.S. Kaip tau nezhinau, bet man tai visada padeda TaipGeraiCha cha

nu net nezhinau geras draugas ar bachuriukas turi padeti taj tikraj turi padeti… ash tajp manau… Taip

http://www.depresija.lt