Depresija

Kaip fainai… Man patiko, nors o kam gali nepatikti?!Šypsena Po shitiekos pagyrimu wisos deprasijos, liudesiai ir pan. ishgaruoja…ŠypsenaTaipŠypsena

na nezinau…kiekvienam skirtinai. gal kazkas uztenka nueiti i http://www.depresija.lt ir viskas baigta Cha cha man to neuztenka…Nustebęs

man irgi …

fak ta depresija! net neatsimenu kada paskutini karta man tokia buvo… gal kai kazkada issiskyriau praeitais metais su viena pana… pries pat naujaka… bet tai cia irgi buvo labai laikina… nera cia ko raukytis ir biedavotis… reikia dziaugtis gyvenimu… nesudmaliaukit jaunimas! qti qti visiems! Šypsena

O man pakako Cha cha *Justas tu esi pats nuostabiausias zmogus Cha cha]

tai vargu ar galima tai pavadinti depresija ;}

aham… neviltis…

Dziaugiuos kad patiko Mirkt

eikit jus DEPRESANTAI Cha chaCha chaCha cha

Reikia galvoti kad viskas bus gerai!Mirkt I viska pazvelgti kitomis akimis… Juk ir tas lietus, pliaupiantis lauke gali atrodyti geras dalykas ( bet juk istikruju taip ir yra! tas “blogietis” uzgesina durpynus ir ryte kulniuojant i moksa, univerke ar darba nebereikes kvepuoti dumais…Aš nekaltas)! Kiekvienas blogas dalykas iseina i gera… Vasara baigesi? Na ir gerai! Jei ji testusi visa laik tai nebebutu smagiu jos sutikimo ir pabaigos svenciu… Tai pakelkit nosis i virsu ir isvyskit sviesa depresijos tunelio gale!
GražiLabasMirktTaip
Sekmes!

… nereikia isvaizduoti, kad ruduo, nereikia to rudens isileist i save Liežuvis ir bus fun! Liežuvis arba vakarais nueit i dusa tarp zvakiu siltu sviesu Kietas va as kas ryt isipildu kavos, surukau cigarete ir nuotaika LIUX! Šypsena tol kol jos nesugadina Aš nekaltas

ui…Ja pataisyti galima iwairiai…Labas Taip Graži

Depresija- blogas daiktas… Nors ash shiaip dar labai ypatingos depresijos nesu patyrus… (tikriausiai net nezinau kas ji tokia Cha cha )… O shiaip tai ta depresija pasidare kazkokia populiari liga…(ypac paaugliai "kamuojasi&quotMirkt Pritariu, kad daznai uzeina liudesys, bet juk ne depresija…Šypsena Tiesiog SMILE ir dziaukis GYWENIMU!!!Šypsena
p.s. Maziau asharu ir liudesio Mirkt

Na dazniausiai depresija susergama del kazkokios priezasties, bet va shiandien man ji taip eme ir ish niekur atsirado, lyg kox virusas butu uzejes… Beje, ji dar prasidejo nuo vakar vakaro, kai ash kazkur iki 4 negalejau uzmigti Nustebęs… Taigi sedejau (iki dabar Cha cha) ir depresavau, vis norejau to priezasti surasti… Bet nesiseke… Galbut priezastis yra perskaityta rimta knyga??? (Richard Bach- “Iliuzijos”, patariu paskaityt Gerai)… Bet va… Sedejau sedejau, atsibodo depresuot, nes nieko doro taip ir nesugalvojau ir… meciau viska!.. Mirkt VELNIOP! Savo gyvenima mes galim kontroliuoti, taigi jeigu tu vis dar depresijoj- tu to nori!!! Ash staiga uzsimaniau pralinxmet ir pralinxmejau, blogos nuotaikos kaip nebuta!!! Cha cha
Sekmes ir tau GėlėsMirkt
Ir jeigu tu vis dar liudi, vadinasi tau to reikia… Tu nori apmastyti kazka labai rimto ir svarbaus… Jeigu atsibodo - mesk blogas mintis i shali! Tu esi savo asmenybes valdove Taip

Isvarik ta depresija lauk ir vsio!Cha chaTaip

O jei ta depresija kyla del to, kad nera artimo zmogaus…Kas tada?

cha cha . . .Graži . . .Manim neimanoma atsikratyti

apsidairyk aplinkuj…gal jis visaj arti taves…Mirkt

Daba kasdien einu pasiklausyti kokia ash nuostabi, linxma, gera ir t.t., ir pan. …Cha chaMirktGerai

Galeciau tau padeti!!! Bet niekada pats tos depresijos neisgyvenau!!! Ir tuo labai dziaugiuosi!!!