Dėmesio: Bangos gimtadienio šventė!

Trooxta zhodzhiu… Ne Taigi 1000000000000000 kartu kartota - uzhsiregistraves gali atsivesti antra puse !!! Paskaityt keliom eilutem aukshciau sunku??? Aš nekaltas

Nustebęs Nustebęs Nustebęs ATSIPRASAU,BET TAIP NESINOREJO 120 ZINUCIU SKAITYT Nustebęs Nustebęs Nustebęs

KALTAS

o pvz su drauge vietoj antros puses galima ateit?

gali nors ir su motina ar tevu, kazhkur panashiai machiau rashe Evelina_Banga Gerai
Labas

Ta prasme jei ash teisingai supratau - visdelto registraciju skaicius neribojamas? Aš nekaltas

Cha chaCha cha

sakiau gi kad reiks i eile nuo pat ryto stoti prie Karolinos…Cha cha

[quote]Mamutas rašė:
Ir neskaudejo? Aš nekaltas Cha cha
[/quote]

Vieni juokai. Tik baxt - ir viskas Cha cha

Ėjau į darbą šiandien iš ryto ir visą kelią galvojau : įdomu ar daug Vilniuje bangiečių Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas … Juk iš kitų miestų dėl vieno vakaro tai gal nevažiuos žmogiukai …

peskaiciau visas cia esancias zinutes, pasirodo, kad ir is kitu miestu ruosiasi zmogiukai atvaziuoti, labai faina! Gerai O siaip manau Vilniui nemazai bangieciu. As viena is ju! Kietas

Tikrai nebus tik is Vilniaus Cha cha

Tai faktas.
O siaip turetu buti geras show Šypsena

nu ir snekate chebryte jus cia navarotnaiLiūdnaPiktasBlogaiNustebęsIgnoreLabasBaisu

O tu ziuriu - dailininkas Cha cha

Sugersim, klubieti, per gimdieny… Taip O gal Pociunuose dar priesh tai… Aš nekaltas

Che che… ateisiu matyt Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Vat pirmadienio rytui, mieli adminai, jumi klausimux: tai visdelto registraciju skaicius ribojamas ar ne? Aš nekaltas Ar jus isitikine, kad 1000 neuzhsiregistruos? Aš nekaltas Nes tada idomu, jei su 1000uoju pasibaigs registracija, tai ish kur jumi zhinosit kiek ish viso registravosi i renginy? Aš nekaltas

net ralis nepatingejo uzsiregistruoti Šypsena

Q, Q … Neishsisukinekit nuo klausimo… Mirkt

Ir informuokit, kiek uzhsiregistravusiu… Aš nekaltas

Matyt reiks lekti i Vilniu,noreciau sudalyvaut…MirktLabas