Dėmesio: Bangos gimtadienio šventė!

Dėmesio: Bangos gimtadienio šventė!

Maloniai pranešame, kad šių metų rugsėjo 21 dieną įvyks Bangos dviejų metukų gimtadienio šventė, kuri susidės iš dviejų dalių:

18:00-19:00 - Iškilmingas auto.Banginių ir Motomanų paradas Vilniaus gatvėmis. Vienoje iš centrinių Vilniaus aikščių (pvz. Rotušės) renkasi visi iš anksto užsiregistravę auto ir moto banginiai su savo dekoruotomis transporto priemonėmis. Po trumpos kalbos, jie visi pagrindinėmis miesto gatvėmis pajuda Karolinos klubo link.

19:00 - Linksmas vakarėlis Karolinos klube (Vilniuje, Justiniškių 64) su linksmybėmis iki ryto ir daugybe prizų. Tai vieta kur Bangos pramogos virsta realybe, kur gera muzika ir gera nuotaika viešpataus iki ryto, kur bangiečiai turės galimybę smagiai praleisti laiką kartu su savo bendraminčiais dalyvaudami pramogose, susipažinti su naujais draugais bei laimėti daug smagių prizų.

Įėjimas į renginį simboliškai kainuos 5 Lt. Visi norintys dalyvauti renginyje turi užsiregistruoti. Tai padaryti galite pirmajame Bangos puslapyje, paspaudę ant nuorodos "Registruokis šventei". Registracija vyks tik iki rugsėjo 16 dienos, tad paskubėkite, nes vietų skaičius ribotas!

Svarbu!: Įėjimas į renginį - tik asmenims nuo 18 metų. Jeigu jums jau yra 18, bet atrodote jaunai - turėkite su savimi asmens dokumentą.

Visą papildomą informaciją ir pagalbą galėsite gauti šioje temoje.

Iki susitikimo šventėje,
Bangos palaikymo komanda

Bandysim registruotis Šypsena

Geras, įėjimui į klubą gavau PIN kodą Cha cha
Tai su tuo kodu ateinu aš ir dar vienas žmogus taip ? Šypsena

O tas skaiciukas kuri as gavau reiskia kad pries mane jau tiek uzsiregistravo Apakęs Apakęs ???

suskaičiavo ir mumis …

Na cia is isores jums kiek paprasciau atrodo. Patikek, kad pamastem, kaip to isvengti.

Bet juk man tik 14, o i Karolinos kluba ileidzia nuo 21, o isimtinom dienom nuo 18… tai kaip cia suprast??

Nea… tai to nereiskia

Juokauji turbut? Mano kodas 5xxx Cha cha

A tai nebus sarashiuko - kas uzsiregistrino?
Kiek tas "ribotas" ?

maniau reikes a/k, tel, adreso, ir apkritai be paso neieiti…
o kas manot bus su feik useriais?

kas nors sugalvos pardavineti skaiciukus kai vietu nebebus Cha chaCha cha

Na ash manau nickas bus pririshamas prie kodo… Aš nekaltas

o tai kiek vietu numatoma?
ir kaip su antromis pusemis?

O ka jus darysit su “realiu” skaiciumi bangieciu ? Nes 50% manau uzhsiregistruos, o po to nepasirodys… Aš nekaltas

Siuo metu turim 20 registraciju, taip kad nepergyventi! Registruotis kol priima! Cha cha

ok viskas, o kaip susitikrinti ar tikrai užsiregistravom ar viskas suveikė ir pamatyt kas dar ten bus Šypsena ???
Sarašiuko va kokio reiktų … ar ką … Aš nekaltas

O jūs nepasakėte nuo kiek metų ten galima?

ir iki kiek Cha cha

O koretele su nick’u Jus padarysit ar paciam pasirupint?

Beje, is tikruju butu idomu suzinot, kiek tu vietu yra ir kiek jau uzsiregistravoMirkt

Kiekvienas bangietis gali atsivesti savo antra puse.
O siaip Karolina talpina tukstanti zmoniu.