del valciu registracijos

del valciu registracijos ???

Registruoja iki rudens visas valtis, siandien skambinausi. O rudeni jau reikesCE sertifikato

tai va pasidere idomu kiek is jusu turinciu gumines valtis esate jas uzsiregistrave ar verta tai buvo daryti nes as sia savaite savo uzregistravau ir galvoju dabar ar tik nebusiu pinigu ismetes (aisq nedaug 36lt + banke 2lt. bet vistiek gaila) ir beje gal kas zino kokia bauda gresia jei valtis neregistruota ???

nu bauda didesne,o dar neaisku kiek kartu uzpalinguos ir nereikes bijoti Cha cha Cha cha Cha cha

nu tai vat ir idomu kokia ta bauda

Vot nipomniu bauda toli 100-toli 200 lt.Jei zvejoji baloje,kur *pimp…* znaiet kur yra,koks ezeriuks mazas ar prudas,tai gali neregistruot.Bet jei KM,Kertuoja,Meteliai,Dusia ir kiti masiniai telkiniai-butina ten tikrai tikrina.Ir jau yra susimokejusiu.Cia buvo bajeris chebra gere prie ezero,tai vaikams Nyroka be irklu pakrantej imete,kad turkstusi,cia ir pasidomejo-kieno valtis-straf.

ale tiesa numeri tai pyz*e@ gavau “V-6661”

mano neregistruota Ne

mano registruota TaipO Diaboliq nespejo valties priregistruot, nes ant ortopediniu gumiasku numeriukus paise Kietas

ir gal kas zino ar yra bauda jei valtis registruota bet neuzrasytas registracijos numeris ???

man rodos cia jau butu jei turetum registracijos pazymejima -moraline bauda{gautum *skylė*ko} Laimingas Laimingas

Čia jau nuo inspektorių nuotaikos priklausys - pabandyk su savo auto išvažiuot į gatves be numerių Mirkt LiežuvisAišku dabar visi pradės aiškint, kad čia nesulyginami dalykai, tačiau iš principo tai vienas ir tas pats Taip Nekaltas tuolab, kad visi inspektoriai (nesvarbu katros tarnybos) jaučiasi dydeliais viršinykais Mirkt Nekaltas

Su neregistruota valtimi nepazvejosi Nemune pasienio zonoje.Ar kitur, kur pasienio zona.

Jei neparasyta numereis tai strafas lyg ir tas pats,nes esme yra numereis,kas tinkla merkia,o ten numeris…

Tai dar dziaugtis reikia kad V-6661 o ne V-6666… Cha cha Cha cha Cha cha

a koks skirtumas vistiek trys 666 fuguruoja

matai už automobilio eksploatavimą be arba su užmaskuotais valstybiniais numeriais specialus straipsnis yra ATPK. O vat kaip su neužrašytais valties numeriais yra tai bbz. Reik tik atsiverst ATPK ir tiksliai perskaityt tą punktą, bet aš užrašiau jau numerį, tai ir neieškosiu, lai Romka pats ATPK varto Šypsena

isdure kaip vaikus, jei nezvejoji is valties jos registruoti nereikia

tu isitikines?

nu kokia 90% reiktu paskaityti taisykles mazu laivu ar kaip ten vadinasi