del valciu registracijos

Užsiregisravau…Sumokėjau 36lt ir gavau numerį… Jei apsaugininkas norės tikrai prie neregistruotos prikibs ir jei dar valtis kiek geresnė Liūdnas Kam tos papildomos problemos.

vo, paskaiciau taisykles - reikia registruoti visas daugiau kaip 130 kg keliamosios galios taip iseina kad ir baidare reikia man registruoti :frowning:

Aha valtis priregistruota, hm… gerai… a kur gelbejomosi liemene? …aaa turite. …o jin setifikata lietuviska turi… ir tajp be galo…

o pas mane irasytas gelbejimosi lynas, Taip nu neturiu as jo neben ant inkaro, tik va klausimas kuo jis padetu jei skesciau, gal lavona paskui rasti lenviau butu… Baisu

jai valtis neplaukioje jos registruoti nereikia, prisvartuota prie kranto taip pat. Bet kitu atveju butina. Yra dar viena nesamone valciu (stambiu guminiu) registracijoje, pakeiti varikli, reikia perregistruoti, va kur apsurdas.

darkarta turejau priekabi is inspektoriaus kad nera stampo kazkopkio kad valtis mano tipo kasmetines apziuros nepraejus, tai as kazko tada nesupratau, nors tikrai yra registracijos dokuose tokia pastaba…

Tikra tiesa dėl numerio keitimo…Todėl ir nepirkau benzininio savai, nutariau kažką rimtesnio įsigyti su varikliu, o tą tokią ir palikti…

na reikia ta tech apziura praeiti…bet as kaskaip to nedarau…nepapuole man inspektorius, arba nepagauna, pas mane kabo 40 ag dvizokas…

na pasiaskaiciau, ku jus sits priporijot, ir pagalvojau - kadangi varzybos arteja, tad ruosiuosi kokia pusle pirkt, bet kad ja dar registruot reiks… Kanda bbne biski gaunasi… Veeekiba reiks kokia kirovo padanga prisiputus plaukiot… Laimingas Taip

na o jei rimtai, tai manau, kad susimokejai ta mokesteli, kaip Romka sake - viso 38 Lt), i spakainas sufliuoji po vandens platybes… Cha chanors ia kitos puss - 8 Alus alaus iseina… Nekaltas kiba reik pamislyt… Kietasne - spakaina dusia ir sazine visgi labiau apsimoka Taip

Jei registruosi kaip irklinę jokių tech.apžiūrų nereikės, bet negalėsi benzininio dvižoko užsidėti…

sakyciau, kad uztektu elektrinio - kiek atsimenu varzybu taisyklese buvo mineta, kad benzininiu negalima nautoi…

Kas nors galetu tiksliai apsviest kokia ta procedura nuo a iki z. Aktuali tema Gerai

buvo jau kelis kartus apsviesta

Jei domina procedūra Kaune brūkštelk į privatą…Bus tel.ir viską nuodugniai išaiškinsiu.

Procedūra: a) susirandi Basanavičiaus g-vėj tą kontorą, b) užeini vidun, c) pasisveikini, d) pasiklausi katras užsiima valčių registracija, e) paduodi jam (tuo užsiimančiam pareigūnui) savo asmens dokumentą ir gumiaškos techpasą arba ant lapuko užrašytus duomenis (tipas/markė, pagaminimo metai, gamintojas, korpuso medžiaga, korpuso Nr., spalva, ilgis, plotis, borto aukštis, viršvandeninio borto aukštis, keleivių skč., keliamoji galia), f) pareigūnas paduos tau pipiriuką su nurodyta sąskaita bei įmokos kodu ir suma, katrą teks iškrapštyti iš kiaušenės g) kol pareigūnas pildys tavo gumiaškos naująjį techpasą, tu subėgioji šalia į banką ir susimoki (pagal išduotą pareigūno pipiriuką) mokesčius, h) grįžti atgal pas pareigūną, i) atiduodi jam banko pavedimo kvituką, j) pareigūnas tau įteikia tavo gumiaškos naująjį techpasą, k) abu draugiškai paspaudžiat viens kitam letenas ir atsisveikinat, l) skubi namo pasitikrint, ar tikrai savo gumiaškos duomenis tu buvai pasiėmęs… NekaltasSėkmės Mirkt Cha cha Cha cha Cha cha

Nespejau nei pradeti rasyti, o cia jau - kist i yr Cha cha dekingas ir as Taip Gerai

a nu va ce dar viena situacija su klaustuku…as visada skolinuosi gumeske is draugo…ji yra registruota…bet va ans dabar isvares su visais dokumentais i rusija…o gumeske pas mane…kas bus jei patikrins…tipo valtis registruota bet doc neturiu… Nekaltas

patikslinu Dar321 - isduoda irklinio laivo bilieta o jei to bilieto neturesi - valti gali paimti, kol tu ta bilieta atnesi parodyti, arba koki dublikata issiimsi

nu jo, nemanau, kad baustų labai smarkiai, gi pasakytum, kad visada turėjau dokus, o dabar žiū nerandu Mirkt aišku numeris turėtų būti užrašytas.