del palapiniu

Ruska palatkė ir afrikoj palatkėCha cha

tai kokio velnio klausi, jei jau turi savo nuomone ir nesiruosi jos keisti?

mano nuomone apie rusiskas palapines irgi - sunkus griozdiskas perslapamas slamstas, ui kaip as ju prisitampiau turistiakuose Veee

ilgai dziusta

Tegu dabar Pilotaz pasikačialina. Taip Po to žinos, kad "mokslo ant pečių nenešiosi"… Laimingas

Ačiū rebiatos už palaikymą, bo aš jau buvau pradėjęs galvoti, kad reikia ir man dar vieną rusišką įsigyt LabasAlus

Nu, jei jau pradėjai abejot, tai tikrai ir tau laikas tokią nusipirkti. TaipLabas

Turiu jau gal 15 metų
TaipVeee

Tegu Pilotaz nuperka čekišką palapinę ir tada jūs jom apsimainykit.
Labas

TaipGeraiGerai

na cia man viskas aisku pasidare,i konkretu klausima isgirdau tik keleta konkreciu atsakymu,visa kita buvo tik vienas kito palaikymas vienu ar kitu pasisakymu…aciu nors uz tiek Nustebęs

nugi imk cekiska ir nesiparink Laimingas

Niekas čia nieko nepalaiko. O jei nuomonės ATSITIKTINAI kažkokiu klausimu sutampa, tai negi eiti žudytis??? Neklysk dėl to. Šypsena
O ką mes tau galime daugiau patarti, kai tu nieko detaliau nepapasakojai apie palapines? Dabar yra daug modernių ir daug geresnių už tarybines palapinių, bet yra ir pigaus šlamšto.

Yra tik viena gera išeitis: važiuodamas pirkti pasikviesk Turistuką - jis pačiupinėjęs tau aiškiai pasakys, kas geriau ir kodėl geriau.Labas

į vidų neprilyja net ir kinietiškon už 45Lt, nors vidinė pusė ir šlapia, bet ji yra ankšta. Kai važiuoju vienas, man svarbu:
1.kuo paprasčiau ir greičiau pastatoma ir surenkama (kinietiškai tas užima 4 minutes)
2.gabaritai, svoris
3.dydis- kompaktiska (bet kinietiska per lietu tampa per maza, nes tas prisilietimas prie vidinio pavirsiau, suslapina daiktus
-visus tuos reikalavimus atitinka uzsienietiskos palapines-

Kai retsykiais vaziuoju su zmona, turiu Campus firmos 3-viete, su verandele, dvigubu stogu, pastatymas uztrunka jau kokias 30 min ir butinai dviese, tai su pailsejimais ir 40 min uztrunka Šypsena. Ji irgi lengvo audinio, bet kokybiskesnio, vidus visada sausas, galima pasibirbint rakom, galva stogo netarkuojant Laimingas. Ji taip pat kompaktiska.

Rusiskos sudreksta vidus, ji didele, sunki, bet ilgaamze. Tai xuj zino, ko tu nori labiau…

tau tik birbalynes rakom galvoj Juokiasi

Tai vat, Pilotaz, dabar pabandyk save įsivaizduoti per rybalką, kada jau tamsu, lynoja, o tau reikia ne tik valtis ir kt amuniciją susitvarkyt, bet dar ir kažkaip palatkę pasistatyt, o juk dar ir vakarienei reikia kažką pasipjaustyt. Rusiškos palatkės vienas juk nepastatysi Ne. Todėl verta aš ir turiu jas 2. Vieną sau, kitą su žmona naudoju.

nebent ta palatke kokia armeiska kur 10 tanku telpa
o normalia kokia 4-viete puikiasiai vienas pastatau
beje, gal jau reikia konkretizuoti, kokia ta RUSISKA PALATKE?

Basibirbint rakom
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

ko tada miegi ant kėdutės arba mašinoj? Juokiasi

todel kad as zvejoti vaziuoju o ne miegoti, nuo kedutes tik strykt ir prie meskeriu… o taves kai kliovas buvo geras, taip ir nepavyko istempti is palatkes
nu reikes atpratinti tave sia vasara nuo miegojimo palapinej Šypsena