del palapiniu

tai sukalk man tokia gera kedute kaip tavo Taip

Aš vieną kart žiema ant kibiro sėdėdamas užmigau, eina nx, ruginuko padauginau…LiūdnasGirtasPiktasBaisu

Nieko nenušąlai???Baisu

Nu kaip ir nea, pasisekė…
Laimingas

razmečtalsia…

Na, apie palapines: Rusiska, sunki ir didele, bet jei su masina tai nieko. O uzsenietiskos, lengvos ir neuzimancios vietos. Turejau abi, beveik vienodos, lietaus atzavilgiu, prisilieti ir slapia! Geriausia kad butu su prieangiu, daigtai nesimaisytu. Dabar turiu cekiska, gera tik per maza, jei miegi su miegmaisiu, viduj vandens, ar kondesato daug buna! Apacios tai beveik visu gali perslapti. O virsus, jei gerai itempsi tai nei viena neperlys per maza lietu. Na tai tiek, gal naujo nieko neparasiau, bet vistiek.
P.s. Yra priemoniu, impregnantu, jos pasiteisino!

ar galetum placiau apie tas priemones?

va va ir mane sudomino

…mintyse greit permetus visus gyvenimo dziaugsmus: ir man ,atrodo , geriau sunku ka ir beprigalvot
Cha cha

Na tai kazkas panasaus kaip batams purskiamas "water proof", tik teko pirkti Vokietijoje. Uzpurskiau ant palapines ir po to lietus pradejo lyti, ilgai, o viduj buvo sausa, netgi ir prisilietus! Tik turiu problema, kondensatas rekasi, per maza ventiliacija! Reikia uzpurksti kiekviena karta.Mirkt

idomu o lietuvelei tokio ciudo prikt yra aisq labiausiai domintu vilnius

Zinok nezinau, bet paieskoti butu galima!Šypsena

o kaip tixliai tas daiktas vadinamas,nezinai ???

Dabar neturiu su savim! Kai turesiu gal parasysiu, nes daugeliui gali buti idomu! Bet tai lyg lakas, ar kazkas panasaus, esu mates kazko panasaus batu parduotuvej.Tai dezodorantas, impregnantas!

įdomu, kiek tas velnias kainuoja? Jei reikia kaskart purškalioti, ar nebus pigiau palapinė su dvigubu stogu- tik jos minusas- ilgas statymo laikas. Aš,jaučiu iš Rimi dar pasiimsiu tą didesnę už 38Lt, ir kai vienas arba dviese miegi- pakanka vietos nesiliesti prie medžiagos

uzdengei celofaniniu tentu ir vsio, garantuotai nepralis, neissigalvokit nesamoniu

TaipTaipTaip, kam pinigus mėtyti ???

zjbs,ir miegi kaip gandone Taip Baisu

zjbs, ne zjbs, bet patogu Taip

Yra Maksimoj po 34 lt, jeigu ir sudegs, nebus gaila!