del palapiniu

i ta triviete ir keturiese sutilpsitTaip

O kiek prašo jei ne paslaptisŠypsena

200lt.

rusiska sunki ir daug vietos uzima, su importinem lengviau apseiti

bet importines arti prie lauzo nepastatysi,nes maziausia ziezerbiele ir psio skyle garantuota, o del svorio ir dydzio problemu nekyla nes visada vaziuoju su masina Mirkt

rinkis tokia, i kuria uodai negali patekti, kitaip gali buti liudna

bet jei sandariai neuzsidaro, tai veidukas gali is ryto nebetilpti pro duris, patikek senu turistu
uz 200Lt paieskojes gali normalia palatke nusipirkti

tai kad as nusiderejau iki 140 labai jau zmogeliui pinigu reikia,taigis manau ner ko prarast,nemanau kad uz 140lt. ka geresnio paimsi

Nezinau kiek tau metu. Man 44,tai prie Tarybu Sajungos teko pagyventi.Mano tau patarymas imk Rusiska -nepagailesi.Prisimenu ta kokybe.Cia as tau rimtai…(Gerai Gerai Gerai

Palapinės dega vienodai: ar rusiška, ar čekiška. Jei ji normaliai itempta, maziausia kibirkštis ir amen. Čekiška bus žymiai lengvesnė, konstrukcija paprastesnė, o svarbiausia siūlės: impregnuotos ar ne? Čia yra svarbiausias dalykas, nes kai geras oras, gali vasara ir po atviru dangum miegoti, bet jei užsirausi ant blogo oro…?

Imk rusiska, tik jeigu nera tai prisiuk raifus ir busi laimingas. O kadangi su masina vaziuoji, tai del viso ko turek polietileno pleveles, tai cia beveik visom palapinem, nes neperlijamu praktiskai nera

YRA ir dar kokių
TaipTaipTaip

ble, kaip aš miegojau per meetą Lakajuose su celofanu. aina nx, taip sandariai aplipo palatkę, kad čiut neužsilenkiau per naktį Baisu

Nerizikuok, Turistux…
NeNeNe

na jei tu manai kad balonine palapine dega taip pat kaip brezentine tai kyla klausimas ar tu matei kaip brezentas atrodo ???

Tu matei kaip dega brezentinė? Gal nori pabandyti????Kietas

Karoče: rusiška yra mėšlas, neteko dar ką nors normalaus matyti

na i kvaila diskusija leistis neturiu jokio noro,ypač su tokiais proto bokštais kaip tu Mirkt

Tai ir nesileisk, bet pateik bent vieną argumentą, nors tai praktiškai yra neįmanoma (nebent proto bokštas naudojasi naujausiom rusų technologijom, mums paprastiems nežinomom)