Del masinos vedimosi-regis problema isspresta

Del masinos vedimosi-regis problema isspresta Nekaltas

Prikeliu biski tema…atsirado nauju niuansu Dabar uzpyliau benzo daugiau, yra apie puse bako ir masina vedasi iskart! Tūsas starteris ryte kiek ilgiau pasuka, bet vedasi is pirmo karto. Kolkas dvi dienas is eiles tik turejau proga stebeti vedimasi - ziuresim, kas bus toliau Nekaltas------------- Viskas eina blogyn…Pastaruoju metu masina pradejo sunkiai kurtis ant benzo (ant duju nekuriu), uzsiveda is kokio 4-8 karto Apakęs taip buna tik tada,kai vedama ryte salta varikli. Kai poto kiek pravaziuoji ir variklis apsyla,tada visa diena kuriasi be problemu spol abarota.Pastebejau,jog pagal tachometra-pradzioj vedant salta varikli neuzkeliamos apsukos iki reikiamos ribos,dakelia iki 300-500rpm,o kai normaliai uzsiveda-tada buna ~1300rpm ir nukrenta iki 1100-1000rpm, ant laisvu ant duju 800rpm… Nezinau ar tai susije, taciau masina uzgesinant l.trumpai sudetonuoja (ar bent toks ispudis), tai tesiasi max 1-2sekundes…nesvarbu ar gesini ant benzo vaziaves ar ant duju… -------- Zodziu turiu tokia problema/neproblema NekaltasRyte masina uzsiveda is karto kiek ilgiau pasukus ir tada dazniausiai uzgesta.Kuri antra karta- uzsiveda iskart ir viskas normaliai. Cia taip buna,kai atsales variklis, kai ilgiau pastovi. Jei siaip diena vedi - kuriasi iskart be jokiu problemu. Tas pats vyksta tiek kuriantis dujomis, tiek benzu. Siaip nera cia didele problema - tik idomu delko taip galetu buti Nekaltas oro,kuro filtrai pakeisti Opel Astra’ 93 1.6SE pilnas ipurskimas 74kw

atsargiai dujos! net neabejoju - jei nebutu duju nebutu ir tokios temos Cha cha

Maniske, uzvesta (kai saltas variklis), pirmom akimirkom labai numeta apsukas (iki 500 rpm), po to iskart susireguliuoja ir veliau dirba normaliai. Sito reiskinio anksciau nebuvo, stebiu ji gal pora menesiu, idomu kas bus toliau NekaltasDuju nera Nekaltas

Gmc >> o kiek pas tave benzo bake? Kai maniskis beveik sausas, starteriu reikia prasukineti iki 5 sekundziu, kai siaip griebia is karto.

Prie ko dujos-jei ant benzo tas pats Nekaltas Mirkt

Siaip kadangi ji naudoju vasara tik uzvedimui, tai jo buna kokie 5-7litrai…gal pabandyt daugiau uzsipilti Nekaltas

nu tai ten jau “pareguliuota”…

As speju,kad pas mane tas pats, jog neuzmeta iskart apsuku Nekaltas dar pabandysiu paziureti,ka tachometras rodo. Nes kai antrakart uzvedi uzkyla apsukos ir tada po biski krenta iki reikiamu parametru - zodziu viskas norma…

Gal del degimo kampo, kuris dujom pareguliuotas galejo buti NekaltasSiaip kai pirkau masina duju nereguliavau, kadangi normaliai dirba ir ryja normaliai, bet zadu artimiausiu laiku dar patikrinti viska, gal kas paaiskes Nekaltas

Greiciausiai vandens temperaturos davikliui arteja galas. Mano auto budavo ir tas pats, kol daviklis nusibaige galutinai

Tarp kitko, kiek snekejau su meistrais, vandens temperaturos daviklis dazna opeliu liga

o pas mane yra dujos ir su dujom po nakties is puses abaroto (vos vos tik pasuki rakta ir iskart atleidi , gal 0.5 sec) uzsiveda, tik kartais reik truputi truputi gaza spustelt nes vos neuzgesta kokia akimirka ir toliau normaliai. tai kaip suprantu ce del to kad geras variklis?

hmmm, idomi versija

ir pas mane panasi problema su vektra. Kuriant griebia is karto bet po to lig benzo nepaduotu, variklis atrodo uzges. ir po vel apsukos sukyla iki 1500 po palengva nukrenta iki 1000 ir visks normaliai. Toks jausmas, kad kazkoks signalas elektronikoje “pramiega”. Kartais kuriantis uzgesta, tada is sekanciu bandymu uzsikuri. Idomus dalykas: kaip jau pazystu savo masiniuka, tai jauciu kada jau uzges, tai as gazo pedala passpaudziu biski ir neleidziu uzgesti neatleisdamas pedalo. Po to net ir pavaziavus ir atleidus gaza is karto atsiranda tas momentas, kada nori variklis uzgest. Buna ir uzgesta. Lygiai taip pat kaip ir ka tik uzkurus. Vazineju jau su tokia beda ne beda 2 metai. Kompiuterines diagnostikos rezultatai rodo tik kad liambda jau “pavarges” Bet blogyn neina ir nieko nedarau.

man irgi patiko. Lyugiai taip pat itikinamai skambetu diagnoze “kazkurioj padangoj truksta oro”. Vandens t-ros daviklis is tiesu liga, bet iki tol, kol isidedi normalu. Mano brolis turi Astra (1,6 mono), tai keite du kartus - antra karta jau nebetaupe ir pirko kazkoki Autodinoj. Sake brangesnis kazkiek.

Gali buti

na man buna karsta diena su karstu varikliu taip, uzsiveda gerai tik uzvedus is pirmo karto visada uzgesta antra karta uzvedus viskas gerai cia su vienu zmogeliu snekejau sako del karsto oro tipo deguones mazai ar kazkas kai atvesta orai ar kad ir ziema viskas ciki

O kas čia tave stebina? Šalto variklio užvedimo metu kuro mišinys turi būti pariebinamas. Jei variklio temperatūros daviklis pjauna grybą, iš kur purškalui žinoti, kad variklis šaltas? Liesu mišiniu variklis sunkiai vedasi. Dar gali “padsosas” prastai veikti ir pan. Galima pabandyti išvalyti įpurškimo kolektorių apie droselį, prapūsti visokias oro cirkuliacijos šlangas (velnias žino koks tame opely purškalas), daviklių kontaktus nuvalyt (nes su amžium ima koroduot). Kartais tokių higieninių procedūrų ir užtenka varikliui pataisyti Nekaltas

O gal zinai kokie pas ji daviklio nusibaigimo simptomai buvo? Nekaltas kaip ta davikli galima patikrinti? Nekaltas