Del masinos vedimosi-regis problema isspresta

deguones mazai

tai kas ten pas tave per mataras, kad jam deguonies reikia ??? Nekaltas Cha cha cia gal koks paturbintas? ir O2 vietoj nos`o ??? Cha cha

Pas mane GSi ir megsta pasioziuot, tik kiek kitaip - ir kartais ilgokai neuzsiveda, o uzsivedus ismeta nemaza kamuoli juodu dumu. Siurbiasi… NekaltasPagrindinis itariamasis irgi ausinimo skyscio temperaturos daviklis. Kazkur turejau duomenis, kiek jis turi omu rodyt prie skirtingu temperaturu, bet taip ir neprisiruosiu pasiziuret… Nekaltas

Isvada: meskit i lauzyna Opelius. Piktas

Gmc tu nepagailėk kokius 20ltr bake vežiotis, nors čia gal ir ne prie ko NekaltasRamanauskas kuo tau opeliai blogi? Nekaltas

tai kai paaiškės parašyk.O tai nespėsiu sužiūrėt tu jau į Corsą persėsi Nekaltas Nekaltas Cha cha

Norejau tiek daug tau parasyti Piktas AI bet gal nieko as tau nesakysiu Cha cha nors noreciau Cha chaTrumpai tariant - tavo patarimas kvailas…

Bandysiu prisipilti daugiau benzo-ziuresim kas bus. Bet Karakasai tu pats supranti,kai dujas pilu po 1.13lt ir pamatau benzo kaina 2.71lt (Uno-x dar 4cnt nuolaida turiu) Apakęs nu tai ant sirdies negera pasidaro Apakęs blemba vakar dar uz 10lt isipyliau - tai tik 3.75litrai isejo, kai duju beveik 9 iseina… Cha cha

Kita savaite manau varysiu pasitikrinti viska Taip , tada pranesiu. Nesesiu i Corsa- nors ji man kaip masina grazi, bet per maza. Dabar man patiko universalo teikiami privalumai Taip

Taip… suprantu… Cha chaBet tu juos ilgą laiką vežiosies Taipir bus gera žinot, kad turi, kai užkils iki 3lt/ltr Cha cha

Žinau aš tuos universalo privalumus - uošvys P405 turi ( Nekaltas tik dabar tepalą ryja, sakau, varysiu pas poršą aną Nekaltas ). Ai šiaip pajuokavau Vectra-Astra-tai dabar turėtų būt Corsa Kietas

Dabar bake apie 10litru turi buti, bet sian ryte vel vargau-is penkto karto uzsivede…pravaziavau 3km,uzgesinau.Vel vedziau-vedasi is puses abaroto TaipUzsipilsiu dar benzo,bet abejoju ar tame priezastis yra… Nekaltas

Pas mano broliuka P405 universalas - vietos dafiga Taip bet remontas irgi normaliai kainuoja (sankabos keitimas 150,paskirstytojo dirzo 80lt ir t.t.)… Pas mane buvo taip: Corsa (senesne 84m)-Fiesta (92m)-Vectra-Astra Taip

Prikeliu biski tema…atsirado nauju niuansu Dabar uzpyliau benzo daugiau, yra apie puse bako ir masina vedasi iskart! starteris ryte kiek ilgiau pasuka, bet vedasi is pirmo karto. Kolkas dvi dienas is eiles tik turejau proga stebeti vedimasi - ziuresim, kas bus toliau

Aš Dievas Cha cha

Kaip pasakysi Taip Nekaltas Cha chaPatarimas tikrai geras, bet ziuresim,kas bus toliau NekaltasO gal mano masina estiskas benzas uzbure Nekaltas Cha cha

Toliau reiks užsipilt pilną baką Cha cha

nunu, dar pasakyk,kad po 2.71lt ApakęsBlemba kaip durnius keiciausi pinigus,pyliausi kura estijoj po 11kronu (~2.46lt), atvaziavau i LT ir bevaziuodamas namo uz Pasvalio (ar pan Nekaltas) EMSI ziuriu 95e irgi 2.46 Cha cha dujos 1.10lt, tai nors tu uzsipyliau…

Karakasas >> kas tu, sakai, toks? Apie benza bake kalba buvo jau kada? Juokiasi

Kas,kas ??? PiktasDievas Cha cha, o jei netiki, tai tu durnas!!! Juokiasi Cha cha

Kalbant i tema - kolkas vedasi be problemu, kol benzo 25litrai Taiptfutfutfu…