del istorijos olimpiados....

del istorijos olimpiados…

gal jau kur nos vyko ta olimpiada? ar sunkus klausimai buvo?

O koks skirtumas - lengvi ar sunkūs klausimai? 1) Kas vienam lengva - kitam gali būti sunku, ir atvirkščiai Taip 2) Kiekvienam mieste ar rajone užduotis ruošia vietiniai mokytojai, todėl lyginti nėra jokios prasmės TaipSėkmės Labas

Dalyvausi šeštadienį? Jei taip, iš kokios šulios busi?

Man siandien ta olimpiada buvo… nei sunku, nei lengva… siaip pasipiktinau… parasyta kad testas bus… is 80 klausimu tik 30 testiniu, o kitus atsakyt reikejo paciam… nieko, paziuresim kokie rezultatai bus Mirkt

Aha, as irgi siandien dalyvavau. Aj, nzn, manau, kad buvo klausimai tikrai nebuvo sunkus. Bet kadangi as beveik nieko nesimokius ejau, tai… Nieko daug nesitikiu. Gal zinot, kada mazdaug turi buti rezultatai?

Springlet, Pneuma, o kokia tema pas jumis buvo?

Lietuva II pasaulinio karo metais.

Tema vienoda visai Lietuvai, o programa (ko tikėtis) yra - lima.w3.lt/1024.php

Tai kas šeštadienį į Daukantuškę varot? Susimatysim Kietas

Aš būsiu Juokiasi Mirkt Juokiasi

Tai jau turbūt ne kaip dalyvis Drovus Nekaltas

Greičiausiai… Mirkt

Cha cha

Moksliukai, jeigu gerbiate savus, siūlau pasveikinti anglę_ligonę, Vilniuje laimėjusią antrąją vietą. Sveikinu pirmas GėlėSusimatysim Kėdainiuose? Mirkt

Ačiū ačiū Laimingas būtinai susimatysim TaipIki šiol euforijoj Laimingas labiausiai tai džiaugiuos, kad per essay nesusimoviau Cha chanuo rytojaus vėl iki išnaktų su istorija Pavargęs bet man patinka Laimingas

pozdravlenija Cha cha reiskia buvo kam pralaimeti Drovus

Sveikinu labai, angle_ligone GėlėSaunuole Gerai

bimmer , Pneuma , ačiū Apkabinimasp.s. - bimmer, šian atšvęsim Mirkt Juokiasi

siaip pas mus sulioi dabar dvyliktoku kazkokia vyksta