del istorijos olimpiados....

Swejki, Labas gal kas zinote, kada bus 11 klasiu istorijos olimpiada “Lietuva antrojo pasaulinio karo metais”? gal ir wieta zinot? buciau laaabaj dekinga Cha cha

O tu gal mokytojos savo paklausk, jei dalyvausi?.. Mano draugas dalyvaus, bet dar nesake man, kada ir kur bus tas viskas…

jei mokytoja zinotu, tai as cia nerasyciau… Mirkt gal dar per anxti… Nekaltas

Čia ne į temą, bet aš niekad nesupratau, kaip gali vykti humanitarinių mokslų olimpiados Nekaltas Žinai arba ne, ten suprasti per daug nieko ir nereikia. Tikrinat, kas daugiau iškalęs knygų ? Nu žodžiu, nekreipkit į mane dėmesio, sorry Cha cha

Mhhh… Istorija, Lietuviu, uzsienio kalbas…reikia ismokti… O realiuoius mokslus suprasti… tiesiog pakanka iskalti formules, moketi jas pritaikyti ir pan. O va humanitariniai mokslai … Pavargęs

Kada vyks I turas (mokykloje) ar II turas (mieste ar rajone) tikrai turėtų žinoti mokytojai, o ne “Mokslo” aktyvistai. Ar šie turai Jau Tamstai nebeaktualu? Juokiasi

Hmm, as irgi dalyvausiu tom olimpiadoj, dabar skaitau siek tiek Cha cha Mokytoja sake, kad rajoninis turas bus vasario pabaigoj… O respublikoj turbut ne nesvarbu, nes sunku patekt bus… Be to, dar matkes ir anglu olimpiados laukia vasari… Chemijoj 4a likau Liūdnas

Eh… fiziskai nepakelciau jau tos olimpiados. Tiesa pasakius mieliau eiciau i istos nei i kitas Šypsena beje pamirsau kada ji vyks, nes nedalyvausiu pats.

aciu uz info… man rejkejo nors truputeli konkreciau zinoti data! Laimingas sekmes kitose olimpiadose Apkabinimas

O blemba, jau ne taip toli… NekaltasReiktu pradet skaitinet Cha cha

Ka ketinat skaitinet? Vadovelius ar ka rimciau?

Vadovėlis, pratybos, testai, internetas, papildomai knygos Mirkt

bent pernai rajoniniai turai vyko kažkur vasario vidurį/į galą, o respublikinė - kovo pačioj pabaigoj, ar jau balandžio pradžia buvo, nepamenu. manau šiemet irgi panašiai, ypač jei turai mieste vėl vasario pab. įvyks Šypsena

rajoninis turas - kovo 15d. respublikinis - balandzio 8-9d.

Um… O tai kokia istorijos olimpiada vyko mūsų šūlytėj šiandien? Nežinau Taigi ėjo visi vyresnių klasių moksleiviai, svečių buvo pilna, klasės ištuštintos… Nežinau Ant durų parašyta “Istorijos olimpiada” Nežinau

O ten ne 12-oku olimpiada?

Ši olimpada neskirta konkrečioms klasėms - gali dalyvauti visi, kas nugali savo konkurentus mokykloje, po to rajone ar mieste. Ir nesvarbu, kurioje klasėje mokosi - 10, 11, ar 12.

Aišku, ačiū už info.