Daaarrr akmenų į Omnitel daržą Tfu!!

Taip tikrai taipTaip galima gaut sms apie pokycius bangoj.

wai wai wai… Kaip is super duper geriausio operatoriaus puses, tai labai jau daug nepatenkintu klientu Apakęs

aha,

Man taip pat yra buvo tokie fintai, raso mozaika 60lt prasneketa saskaita atejo 92 lt.

ei chiebryte, jei nesunku pasakykit kokiu numeriu ir koki sms reikia nusiust norint suzinot kiek tasku prikapilkines omni. is anxto dekui Labas

kokie dar cia taskai omny yra? nuu jau nezianau sito visaiNe

maximai, sirdziu vagie tu, Mozaika visada raso 20lt (ar 30, priklausomai nuo plano). Paskui dar prideda minimalu mokesty ir gaunasi. Nu irgi ****z shitoj vietoj. Ydomu kaip bitia su tuo tvarkos.

Paaiskinsiu tiems kurie nesupranta. Pirmiausia mozaika yra nemokama, moki tik uz tam tikras paslaugas mozaikoje. Toliau tau atsiunte 60lt, o sumokejiai 92lt. O i tai ar itrauki minimalu prakalbejima ir naudojimasi uz wap per gprs, kai tai itrauksi i saskaita manau problemu nebebus.

dar keletas zodziu apie omniaus marazmus: turiu top3a, tai ten kaupiasi "nuolaida", ty 10% nuo bendros metines sumos kapsi y tam tikra saskaita aceit. pas mane buvo berods 45lt. nuejau y atsotvybe maximoj, sakau kaip tuos litus galeciau panaudot. paaiskino momentaliai: pirk telefa is salono !!!, prie tavo 45lt priedesim (kokie mes geri, vaj vaj vaj) 250lt o kiek litu pritruks, sumokesi pats. ir dar mazhmozhis-sutarti pratesim porai meteliu… aciu sakau. o buvau girdejes kad galima aksesuaru ysigyt ir pan. tai pasiteiravau: jo sako, drasiai, tik ta suma sumazeja 30% berods ir dar mazhmozhis-sutarties pratesimas 1meteliams… marazmas aukciausio lygio. ir dar negeru dalyku yra, tai jau mintyju pereit y kita koki liuna bet vel neaisq kas ten laukia…

nu blemba problema atradot
taigi naujose sim kortelese yra omni paslaugos ten info nemokamo laiko likutis ir uz 10 sekundziu gauni sms su savo likuciuKietas

Ir tas kainuoja 15ct. Tai tau geris. Vap…

AAAAAAAAPiktasPiktasPiktasPiktas

Dar sendien suzinojau kad esu priristas prie savo omnitelio 11menesiu!!! TAI NX NX NX, jei nei jokio telefo ish ju emiau, nei jokia sutaryt pasirasiau, nei ka?! kai pasakiau kad noriu atsisakyt, va tokia naujiena nulepsejo. O planas ish firmos, tai jei ash ir nemokesiu, omnis kazkam ish algos atskaitines vistiek. Armaturos jiem y ruda aky!

o tu nori viska chaliavai gaut??

O tai kas nenori?? Noret nedraudziama.Bet cia esme ne ta. Esme - nevykdomi pazadai. Vapshe…

niu nzn… gal ir newykdomi tie pazadai, bet ash kol kas omnitely su jokiom problemom nesusiduriau ir man gerai… kai buwau extra del to likucio geriau buwo, nes nemokamu nr. galedawai wiska ishklausyti… aj, man omnis geraj… manau, jog wisur yra trukumu…Nekaltas

Man omnitel’is niekada nepatiko.Pradzioj bite po to tele2.Omnis per daug suda mala

Skotas, sakyk ne suda mala, o tele2 telefona dave uz lita…

Skotas, sakyk ne suda mala, o tele2 telefona dave uz lita…

o tu nesusimastei, kad norint ispildyti kiekvino tokio kaip tu prasymus/pasiulymus omniteliui reiktu kontora padidinti bent kokia 100 kartu. Jie daugiau atsizvelgia i reiksmingesniu klientu pageidavimus, kuriu saskaitos simtais, o gal ir tukstanciais kartu didesnes nei tavo…

A saki atsiszvelgia tik y verslo banginius ir dideles žuvias? Na jei tas tiesa, tai tada tikrai turėčiau būt didelį bb dėjęs ant omnitelio ir jo kontoros. Nenuostabu kad tiek susiparinusių žmonių čia susirinko.
Galėtų išvis neteikt paslaugų privatiems klientams, butų 100% aptarnautų ir 100% patenkintų.

ne nu tu pats logiskai pagalvok. Neabejoju, kad ivairiu pasiulymu per diena gauna n. Vieni is ju normalus, kiti gal isvis tupi. Ir ka jie privalo i kiekviena 100% atsizvelgti. As nelabai isivaizduoju kaip tai fiziskai padaryti butu imanoma. Neabejoju, jei tai ko tu prasei butu paprase dar koks simtas vartotoju, omnis tikrai i tai atsizvelgtu. Neesu as visu 100% patenkintas omniu, bet is tokiu nesamoniu problemu nedarau. Nepatinka paslauga - nesinaudok, prievartos juk nera. O klaidu visur pasitaiko