Daaarrr akmenų į Omnitel daržą Tfu!!

geriausia butu, kad nueitum i salona ir tenai pareikstum savo nuomone, prasytum ten kokio skyriaus virsininko ir panasiai.Veikia Gerai.

per daug ispindejes tas Omnitelis…Veee

Labas xebra na jus cia pavaret Mozaika naudojiuos nuo pat pradziu kai ji pradejo veikti ir niekada neturejau problemu. Visada galiu pasiziureti savo uzklotine ir pasinaudoti visom kitom nesamonem, taigi nepjaukit sudo Cha cha Cha cha

Labas xebra na jus cia pavaret Mozaika naudojiuos nuo pat pradziu kai ji pradejo veikti ir niekada neturejau problemu. Visada galiu pasiziureti savo uzklotine ir pasinaudoti visom kitom nesamonem, taigi nepjaukit sudo Cha cha Cha cha

As tai neturiu problemu su ta Mozaika ir niekada neturejau.

Del problemu niex nesiskundzia, nors ju ten ir yra. Skundziames del pazadu netesejimo!

O del 1544, tai taip ir darau, skambinu, metu balon 25ct… Bet kam mest balon 25ct jei salia yra netas ir mozaika uz kuria sumokejau 5lt? Ir dar pazadas jog tuoj bus NLL mozaikos. Tai geris… Tiesiog super kaip cia gerai ta Mozaika ir visa omnitelio sutve.

Kas tas NLL?

Nemokamo Laiko Likutis… Nu

Omnis kazkoks monopolistas ir jis jau panaseja i telekoma… Liūdnas

Dar sia vasara turejau omnio plana top4, buvo gana pigus pokalbiai ir viskas buvo o.k. Bet poto tas gaidys ta top4 plana pakeite i kazkoki *****a lyderi20, kur nei pakalbesi, nei kokia zinute parasysi - viskas brangu…

As, ko gero, pasiimsiu bites eko plana ir gyvensiu sau laimingas.

Et. Tas omnis omnis. Nusivaziavo totaliai Liūdnas

Keista, kokiuose cia Bites salonuose? Esu nuodugniai isciupinejes N6610, N5100, C55, A50, be jokiu probelmu (veiksmas vyko Vilniuje, Gedimino pr. ir Zemaites g. Vieninteli karta pats nelindau prasyti parodyti, kai buvo akcija sidabriniams klientams, tai tokia minia stumdesi, kad tikrai ne laikas savo smalsuma tenkint.

Na,telefona aisku turi, jei sutartis su Omniu nerisa, tai tikrai gera iseitis Bite Eko. Sekmes avilyje Cha cha

Na faktas tik tai kad norint akmenu primetit galima i kiekvieno gsm operatoriaus darza Cha cha

Aha, man tas pats del to TOP4>Lyderis20. Bet cia visur taip buvo berods. Ir bite C1 panaikino. Lexim y eko. Arba Eurocomo versla, jei jis duoda planus individualioms ymomensGerai

Biteje Geras planas Eko Tarifai nerealus. Jeigu keisies plana imk EKO

Na, mano mama dar turi bites c3 plana Šypsena (tox irgi neblogas, tik dabar, gaila, nebeduoda). Tai paimciau toki. Bet manau, kad vienas is geresniu variantu bus eko.

Aha, bet čia irgi yra savų kabliukų - jokių lojalumo programų, jokių taškų, jokių "savų ratų", jokių "šeimų ir draugų". Paskaičiavus, kiek išeina su brangesniu planu, bet su visom nuolaidom ir taškais, tas EKO nelabai apsimoka. Vienintelis privalumas, kad neįpareigoja jokios metinės sutartys.

nemokamas suris buna tik pelekautuose, arba pas operatorius Tylos zonoje Cha cha

Tu asilas perbrauktas

Čia ne aš asilas, o banga š… mala, nes aš nerašiau pabrauktai ir dar storai Juokiasi

omnis net extrai pradejo sh.ud.a malti!atskajciawo man wa katik neseniai lita nei is sio nei is to?wapas luzta bespridelnai,karocia,omnis mane jau dakase pastaruoju metu!pasizejau kad i labas pereisiu,girdejau banga ne tajp luzta,ir i tel sms galima gaut kai i priwata atejna ane?