Cyberpunk 2077 - 20.04.16


Cyberpunk 2077 - 20.04.16

Kaip jums ši bomba? Jau ir taip buvo didelis hypas, o dabar dėl Keanu dar labiau noriu šio produkto. Valio

nu gražiai atrodo, ką čia dar pasakyt. O Reeves’as pridės +50% prie pardavimų Juokiasi

Mačiau kilo diskusijos, kaip ten su PC reikalavimais - kažkaip kol kas parašyta Windows 10… Nekaltas

game-debate.com/games/index.php?g_id=4614&game=Cyberpunk%2 02077

Gaila, kad tik cgi parodė. Tikėjausi in game kažko. Bet cyberpunk jau anais metais rodė, čia niekas nenustebino ir nieko naujo neparodė. Didžiausia bomba ir didžiausias siurprizas buvo MS flight simulator Juokiasi

Flight Simulator irgi gera bomba, sutinku. Mirkt

Keanu tai nustebino ir mane. Tiek as ir temaciau Cha chaBeje, ar kas abejoja CD Project Red sugebejimais? Net ir as nezaides nei vieno ju zaidimo neabejoju, kad jie kazka idomaus isleis. Bus Rockstarui konkurentas Cha cha

Nvidia partners with cyberpunk Cha chaŠiaip CDPR dar kol kas tokie neaiškūs devai, nes nelabai daug jie padarę yra. Pirmi du witcher nebuvo stebuklas, geri rpg ir tiek. W2 buvo tragedija iš techninės pusės. W3 šedevras, tai kaip bus su cyberpunk matysim. Kad šūdas nebus tai faktas, bet ar bus šedevras, tai klausimas.

Idomu koks marketingo islaidu procentas visam projekte. Jeigu 80/2 tai tada visko gali buti… Cha cha

Nu merketingui tikrai daug bus išleista, dvigubai turbūt ar net daugiau Cha chaKeanu ir lady gaga vien tik kiek atsieit turėtų, kad kiti devai galėtų 5 žaidimus sukurt už tą sumą Cha cha

Nepamirškit fakto, kad ir pačių žmonių dirba prie šio projekto daugiau, nei prie Witcher’io, tai pagal tai viskas turėtų būti gerai su Cyberpunk. Paplepėkim

Bet man sunku įsivaizduot kiek streso jiem ten visiem. Gi jei failins žaidimas, tai visam cdpr pzdc pareitų turbūt Cha cha

Po to kai Keanu pakalbėjo scenoje ("You are breathtaking! Cha cha) parodė šiek tiek vaizdų iš žaidimo (iki išleidimo datos). Skirtumas didžiulis nuo pradinio cinematic ir labai greitai kadrus keitė. Nors, Witcher 3 gi nepeikė taip stipriai grafikos (tik dėl greitaveikos pradžioje lyg), tai gal padarys bent kažką panašaus.

Kushliau, jei protinga kompanija, tai tuos pinigus uzdirbtus is Witcher 3, gal patausojo Šypsena Cyberpunk tai nemanau, kad flopins.

Man atrodo kad nieko jie netausojo o sukišo viską į cyberpunk ir investuotojam įsipareigojo Cha cha Berods ir lenkojs valdžia kažkiek skyrė. Nu man irgi atrodo kad ne failins, bet visko gali būt.

Bent jau mano toks jausmas, kad noriu sumokėti tiesiai GOG 60 eurų, nei per CDkeys 30 eurų. Cha cha Nes kompanija kol kas verta visų pelnų, kiek tik įmanoma. Apkabinimas

Ital’as: Va, va Cha cha O ir šiaip gi ble… Lenkas gi, kaimynas! Tai kaip galima nepadėti sasiedui? Cha cha

Sandman, tai cia atvirksciai gi, mes juk nekenciam lenku Cha cha Cha cha

Nekenčiam čia kai žinai… ilgai gyveni vienas šalia kito, trintis būna. Cha cha Bet šiaip tai nu kaimynas kaip bepasakysi. Cha cha