Cyberpunk 2077 - 20.04.16

Tai jei toks tomaševskis taip negadintų lenkų vardo, tai gal ir žmonės į lenkus kitaip žiūrėtų Cha cha

Tame ir esmė, kad kai įsigilini ir pažiūri be nereikalingų emocijų, pamatai - Lenkija tikrai didi šalis ir mes turim tuo džiaugtis kartu su jais. Mirkt

Cia naturalu yra, Anglai su Prancuzais draugiskai kivircijasi, as su Skotais, ar su Airiais.

nu įkišiu ir aš savo trigrašį apie tuos kaimynus ir lenkus, jei jau ta linkme viskas pakrypo: Lietuva ir lietuviai turi žiauriai didelį nepilnavertiškumo kompleksą, todėl smarkiai loja ant didesnių kaimynų… Pinčerio kompleksas, kaip aš vadinu. O kas dėl lenkų-daug teko ir tenka su jais bendrauti… Labai faini, normalūs žmonės. Ir tikrai nesuprantu viso to idiotiško priešiškumo jų ar jų šalies atžvilgiu. Vietoj to kvailo lojimo, daug ko pasimokyti reiktų iš jų ir mažiau kreipti dėmesio į visokius tomaševskius. Mirkt

Kad per istorija lt su lenkais neblogai prasibirbine, tai jei kazkas lenku nekencia, tai ir daleles saves, as irgi dk kai gyvenau, vien lenkai dirbo pas mane, tai pasisneki su jais, o kaip pas jus tas ar anas, realiai visiskai vienodai jie viska daro, tik Lietuvos lenkai-vatnykai truputi kitokie, nu bet uzsienio lietuviai irgi ne grietinele…

Sutinku su Basmacium. Tikrai daug lietuvių turi kažkokį kompleksa, kai aplink visi durni ir visi viską blogai daro.

As tai ant ju pykstu nes jie gi musu karaliu nuzude Cha cha Cha cha

O tai ar užsisakėt Cyberpunk? Paplepėkim

o koks striokas? Brangiau juk nebus ir neišpirks visko… Gal… Mirkt

Aš tai laukiu, kol bus aiškūs galutiniai PC reikalavimai, nes iš anksto rizikuoti nenoriu… Šypsena

Jo Cha cha čia pop geimas gi, daromas su tikslu, kad kuo daugiau žmonių galėtų mėgautis. Jeigu visas penumbras išjungsi manau ant dabartinio hw puikiai suksis. Nu nebent ten jei turi kokią visišką griuveną su gtx950 ir celeronu Cha cha