Cia sneka StarCraft\'o nekenciantys!!!

dar vienas pastebejimu pastebejimas, ir kodel kaip tik naujokas taip ir daunas Cha chaCha chaLiežuvis

tuoj zhe kai uzhvems koki red alerta su pingvinais(tpfu delfinais, maishos ko tais Cha cha) ir pamishusiais jurijais kokiais…

nu starcraft: broodwar tikrai super geimas, bet man atsibodes jau Šypsena

Na ir koks pagal tave yra ne tupas RTS?Šypsena

Pritariu tupas geimas tupumo koeficientas 100 Šypsena

Shiaip tai SC yra visai neblogas zaidimas, nasuprantu kodel jis tau nepatiko…Ne

SC vienas geriausiu strateginiu zaidimu! zinant metus kada jis buvo sukurtas galima sakyt kad geriausias Cha cha

Šypsena Nesuprantu, ko cia ta neapykanta islieti uzsimaniai… Jei Tau nepatinka tas zaidimas, tai tu jo ir nezaisk, istrink is kompo or smth… o jei kiti geriau moka ji zaisti uz tave tu esi lama… skaudi tiesa bet nieko cia nepadarysi… ir nekesdamas tikrai nieko nepakeisi… Kanda

Nekaltas

Manyciau mazai bendraminciu surasi.Šypsena Kuom jis tau nepatiko, grafika prasta?Juokiasi

Ne

Tiesiog isliekit savo bloga nuomone apie sc!!!Cha cha
As tai jo nemegstu!!!jis man tik i Ignoruoju

mane tai biesina todel, kad lane yra vypress chatas ir jame kas 10 min varo mass msg kas starcraft, buna iseinu kur nors tai pilnas taskbaras vien nuo tokiu mass zinuciu Cha cha

BlogaiBlogaiBlogaiBlogaiBlogai

e tu Dj_alien Šypsena as tau ir nenoriu iteikti kad starcraft geras zaidas, Man jis irgi nepatiko ir nepartinka. Bet toki zaidima reikia gerbtiŠypsena cia jau yra klasika. Taigi…

***** ne zaidimas uz ji net…

mario arba…

zapspot kolekcija

nors jo nezaidziauy

flooderyz Piktas