Cia sneka StarCraft\'o nekenciantys!!!

Cia sneka StarCraft’o nekenciantys!!!

Ble lamos jus nx…SC yra ***** ir nesigincykit ble…jei jusn esigaudot grajuose kurie geri kurie lievi tai nekalbekit ir is vis juk cia kalba tiek urie SC nekencia…tai vun nx is cia ble…

e tu lameri man sis geimas nepatinka ir jei tau patinka tai val is cia nes jau uz***** ** aisq?ir tu man neitikinsi kad jis geras geimas aisq?

Dj_Alien ne nu ir fruktas Šypsena)) skylė stebini tu mane. NEgalvojau kad atsiras tokiu loxu Šypsena) toj pasipils temos Nekenciu Doom2 Duke Nukem D ir t.tŠypsena)) skylė tokius zaidimus Gerbti reikia o ne peikti Šypsena tai jie ivede kazka nauja i zaidimus. Ir cia net kalbeti nereikia kad jie neidomus aisqŠypsena jei tau grafika svarbiau uz zaidima tai cia jau kita kalba Šypsena o apie starcrafta ir kitus senus zaidimus viskas buvo pasakyta senai jauŠypsena cia kazkas sake zaiskit naujus zaidus o ne senienasŠypsena tai kad tie nauji zaidai idomus tik savaitejŠypsenao zaisti norisi tai ir grizti prie TOBULU(savo laiku)SENUKU Šypsena

AS tai siulyciau sia tema uzdaryti nieko is jos gero

Geri zaidimai jau senai sukurti ir vienas ish ju StarCraft

jus abeliai, gal zaist strateginiu nemokat ar ka, pritariu kad grafika nera is geruju, bet jis buvo anauose laikuose sukurtas, man irgi ispradziu nepatikdavo strateginiai taciau karta pazaidziau ir patiko.
P.S.del skonio nesigincijama!!!

nea tai cia aisq uzvalde juos tas geimas, nebegali atsiplesti, todel geriau net ir neprasideti, bet kad ir noreciau prasideti - negaliu , slykshtu, uzrakinkit tema Šypsena

Mes sveiki Šypsena Tu gal nesveikas ??? Cha cha

[dF]

ble sc yra lievas grajus ir nesigyncykit…Šypsenasc yra susu *****…dauguma strateginiu graju yra lievi nx…kaip jum jie patinka tai nzn…jus nesveiki ar kas?Šypsena

Tu neteisus, jis yra neeiline atgyvena.Šypsena

matau kad jau link fleimo krypstam…
Starkraftas buvo geras savo laiku, bet dabar jis yra tik eiline atgyvena Veee

ka jus cia svaigstat kad gavo malku ir nebezaidzia, taigi uztenka pamatyti (galima net nezaisti isvis) zaidima, bet kaip sakiau cia tikriausiai del kosmoso nepatinka

sc buvo mano pirmas zaidas ir gerauses

Nesiskundziu.Juokiasi

Starkraftas niekuom neissiskiria is kitu todel imanoma nekesti ir jo. Kaip tai, paklausite? Ogi paprastai:
Manau kad sitas vyriokas kasdien gauna nuo kaimyno i nosi o po to isgirsta "cia tau nuo starkrafto"
bet kuris is jusu po tokiu baikiu starkrafto neapkestu

man irgi tik uzteko pamatyti Šypsena JuokiasiJuokiasi

TaipTaipTaip

JuokiasiJuokiasiJuokiasigeri pas tave tusai…

ka cia svaigti?ka?viena kart zaidziau single ir uzteko!!!Daugiau gyvenime nezaisiu ir kiek jum kartot cia sneka starcrafto nekenciantys!!!Tai jus visi cia riskias nekenciat jo ane?viskas aisq visdelto suradau bendraminciuCha chaziurekit kiek zinuciuJuokiasiJuokiasiJuokiasi

hehe,turbut totalus lameris buvai,kompa iveikiai,ir ejai i ineta palosti, 50 macu sulosiai ,nuo visu gavai,tai dabar pyksti ant kitu,nes pats lama esi ane? cia ne geime prastumas(geimas gerasLiežuvisLiežuvisLiežuvis )tik vat tu toks KiaulėBaisuBaisuBaisuKietasKietasKietasBlogai