Cia sneka StarCraft\'o nekenciantys!!!

O man dzin, kur noriu ten ir tusavojuos.Cha cha

maciau levesniu graju

Cia turbut puse skaityt nemoka, juk parasyta tema aiskiai: cia sneka starcrafto nekenciantys. tai ko jus cia ateinat ir giriat ta sc, susikurkit savo tema ir ten dziaukites.
Man asmeniskai sis zaidimas nepatinka, nes nepatinka ir visi kiti strateginiai, nu bet antipatijos jam nejauciu, nes pastebejau kad kas megsta strategija tai sc laiko geriausiu strateginiu grajum…

Taikliai pastebejai, bet nuo to laiko, kai informatikos mokytojas pralaimejo 5 kartus is eiles, mums leidzia zaisti tik su “Turbo Pascaliu”Cha cha

P.S. Boikotuojam informatkos pamokas, kol duchas mokytojas vel sutiks zaisti StarCraftaCha cha

zaidimukas jega mes suleje rulinom koki menesi !!!

nu ash ji seniau zhaidzhiau, kaip tam laikui tai fainas buvo Šypsena bet dabar tai zhinomakad nemegstu Cha cha

Nu dar Fallout’a nusususiu pavadink.Cha cha

Pradzia buvo gera…

Va dabartiniai geimai yra tupi, nes viskas remiasi grafika. RTS stiliaus geimams svarbiausia yra BALANSAS. Grafika tiesiog turi nemaisyti.

Ir kuom tau garsas neitiko? Dar ir dabar atsimenu zergu skleidziamus garsus.

Normali ten muzika.

As bandziau. Yra ten siuzetas ir dar neblogas.

tai as isviso nesuprantu kaip toki nususi (t.y. sena zaidima jus losiat? ir kaip jum neatsibosta? ) loskit normalius siuolaikinius geijmus (nu aisq kitiems kompai nepanesa ), man asmeniskai kosmosas visai nepatinka , bet tai nereiksia kad zaidimas blogas , bet siuo atveju tikrai tupas zaidmas (lygininat su dabartiniais , nes vis dar zaidzia jy) grafika Blogai, garsas Blogai, muzika isvis, siuzeto nzn nes lost single nebandziau, seip losiau inete, bet daugiau tikrai nelosiu, net slykstoka pagalvoti . tai tiek , kaip sake cia renkasi tik tie kam nepatinka SC Šypsena beje nuo siol sc vadinamas splinter cell Šypsena Nekaltas sory jei ka izeidziau Šypsena geriau lostumet generals, bet pvz pas mus lane daug kas turi kompus gerus bet vis y sc ikibe Kanda

eik nakuj tu ble idioto gabale, jis bliamba palygino sc su cs nu tu kekšė tokio idioto dar nemachiau ir ish vis nx, man kol kas uzh starcraft geresnio strateginio zhaidimo nera, nes ten buvo subalansuota viskas, blin ateina chia ir prisigalvoja visokiu nesamoniu, eik dar kur nors ir pasakyk kad shachmatai, futbolas ar kas kitka atsibode yra, karoche jei tau 9 metai niex nekaltas, laikas uzhaugt nx PiktasPiktas
P.S. gal vienintelis RTS kuris aplenke starcraft yra C&CGirtasenerals, tik kad mano video jo nevezha LiūdnasLiūdnas

Nu nz, as toks naujokas nebuvau.NekaltasŠypsena

O kokie dar gali buti naujokai??? Juokiasi

Ka tu lygini su 98 metu geimais???Tu lygink su siu metu geimais!!!Logikos pas atve tuscia!!!JuokiasiPalyginus su dabar zaidziamiausiais grajais tarp ju yra sc, cs ir t.t. sio geimo grafika lieviausiaBlogaiBlogaiBlogaiMastyk zmogau!Mirkt

[/quote]

Tau su galva blogai? Senus geimus su naujais galima lyginti daugeliu aspektu, bet tik ne grafika. Tu bent jau isivaizduoji Warcraft3 lygio grafika 98 metais? O pagal daugeliu kitu dalyku sis senas geimas niekuo nenusileidzia naujausiems geimams. Blyn ir jaunimas siais laikais.Ne

Ka tu lygini su 98 metu geimais???Tu lygink su siu metu geimais!!!Logikos pas atve tuscia!!!JuokiasiPalyginus su dabar zaidziamiausiais grajais tarp ju yra sc, cs ir t.t. sio geimo grafika lieviausiaBlogaiBlogaiBlogaiMastyk zmogau!Mirkt

Manyciau kaip 98 metu geimui tai grafika.Gerai Vienzo logika pas tave kaip pas moteri, t.y. jos nera.Juokiasi

Taip prasta grafika jei taip jau nori
GRAFIKA: BlogaiBlogaiBlogai

Nu RTS man irgi nelabai patinka, bet SC as gerbiu.Šypsena

Nera ios vis netupu RTS
netupi buna kaikurie RPG ir FPS

Ir be to cia renkasi tie kurie jo nemegsta!!!Tai ko cia einat?Pasipizdavot???Kas nemegsta tas o jei jus megstat tai ka padarysi…Tai va kokie sc zaidejai buna…

As ne del to kad nemoku jo lost o del to kad jis tox senas ir lievas ir isvis nemegstu strateginiu!!!NeIr nesamone kad nera bendraminciu!reik zaist gerus naujus geimus o ne pasenusius ir atsibodusius!Mirkt

Kiekvienas naujokas jaucia pareiga sukurti tema zaidimu forume. Bent jau po to nepasiplautu ir gintu savo nuomone.Šypsena