cia nemaciusiems

Isardzius bus matyt, jei blokas ir stumokliai ok, daugiau be ziedu ner ka ir padaryt. Siaip kiek su rimtais meistrais snekejes, vw ir audi voztuvu gumeles yra pirma rakstis subinej ir dazniausia.

bet gerai tepalo dapilyneti, praktiskai keisti nereikia visalaika atsisviezina Cha cha

Kas dar is bmw motoru resursiniai, tai visi dyzeliai.

Dr002, kol debuvo bmw D, buvo tik d, td ir tds zinai ka sake vienas is kieciausiu bmw maitinimo sistemu meistras, tikras bmw turi buti benzininis Laimingas Bet pazvelgus i siuos laikus manau, kad dyzelinis gal ir maziau bedu turi, kas pas ji tik isiurbimo kolektorius liga kiek zinau.

Tauti, tai as irgi 97metais sakiau, kad niekados D neturesiu Cha cha o kas tam kolektoriui, nujami ji, isplauni sklendes, uzdedi ir pamiršti. Nieko ten problematisko nera. Mirkt šiaip bmw turi buti 6cyl,o kuro rušis px, nors pažiūrėjus i i8, ok ir 3cyl Cha cha

Kazkur buvau rades filmuka, bet dabar vel jieskojau neradau. Kazkur JAV buvo kazkas atrade e30 323i 84m su tikra 15000k.km rida Pavargęs Tai aukcione kazkoks maniakas nupirko berods uz 50000 zaliu Pavargęs

Tauti, praktiškai nebuvo dūmo. Gumyčių keitimas nepadėjo. Aš su tuo varikliu ~30k prasukau, draugas po manęs dar panašiai ir dapilinėjant tepalą niekas daugiau neišlindo ir neblogėjo.

Idėja IdėjaO jeigu pabandyt to brangaus medaus i varikli pripilt? Niekad tokiom kuiniom neuzsiemes, bet jei gumeles, tada neturetu nieks pasikeist, jei kas kita turetu sumazet manau tepalo ryjimas Nekaltas

Nepilciau uz jokius pinigus jokio medaus i savo mašinas.

Wohoo chebryte, prasideda Šypsena Kaledinis auto reklamu laikotarpis. Siemet audi ne pirmi, bet uzskaitom reklama Linksmybėsyoutube.com/watch?v=QpKZAFxZvVoP.S. Santa - hipsteris Cha cha

Nu yr xado gi Taip pamiršau papasakot apie ant avilio experimentus. Pramynė ans jau pora virš t.km po supilimo- tartartar tyliau, mataro elastingumas atsirado, kolkas nė lašo tepalo nesumažėjo, nors į tiek km anksčiau kokis iki pusės litro, jei ten keliais palaikydavau 130-140. Būdavo turbos geometrija kartais pastrikgavo, db kiek provokavau- nei kart nestrigo. Bet geometrija čia byškių gal neįtemą dėl xado… kas nepasikeitė, tai kaip švilpė turba nedaug, taip ir tebešvilpia… reziumuojant, man pavyko plačebo už pidisą Apkabinimas Cha cha

pyrst Drovus

aBsiperdelis pasirode Juokiasi

ko tais slabnai inkšti apsiperdėli. davai smarkiau. gi gėda prieš publiką. davai cypk. gi laukei, kada pareisiu tavo inkštimo pažiet. Cha cha

Xado irgi turiu, kazkaip nesiryztu pilt. Gal n57 ir nebus jokio skirtumo, ar supilsi ar nea Šypsena

Pagal foto ir dangtelį, tai čia ne 2,134cc, o 2,226cc, jei ne koks strokeris

Hado man zuremontavo audiu vairo siurbly Gerai 11 litu vietoj 700 Cha cha

delfi.lt/verslas/transportas/skvernelis-tarsiu-automobiliu -apmokestinimo-sprendimai-jau-kitamet.d?id=79860265Uzsipirkit bolidu kol dar ne velu.

Tai n20 suprantu yra žiaurus xadaviakas Cha cha great success Gerai

musaras optimistiskai is nygeriu kadilakus bandyt atimt? nu nu Juokiasi Juokiasi Juokiasi