cia nemaciusiems

Tautis, o tu gal kur zonoj sėdėj kaip davidovyčiaus, kuris išėjęs dabar taip stebiesi pamatęs tokius dalykus?

Dabar pasistojo tokis klausimas. Zinau kas turi A4 2,0 96kw.Cia kaip suprantu 20 voztuvu pas ja. Kaip 1000km taip 2 litrai tepalo Pavargęs Pavargęs Variklis svarus, niekur neapibeges, tepalo niekur ne laselio neleidzia.Melsva duma ismeta tiktai truputi, ir nevisada, pajudejus pvz nuo sankryzos, kaip karstas variklis kokia minute padirba laisvais apsisukimais ir paspaudus gaza pradedant vaziuot.Vaziuojant nemeta dumo ne trupuciuka. Tai b.let kur dingsta toks kiekis tepalo, mano protu tai vaziuojant turetu nuo dumu gale kitu masinu nematyt. Benzo ima norma, apie 9 litrus. Ai dar salta uzvedus kokia pora sekundziu suklaksi variklis, manau gal kompensatoriai. gal kas protingesniu minciu? Nekaltas

per ziedus iseina. duok gerai gazo ir pamatysi ta melyna duma

O voztuvu gumeles taip pat padaryt negali? Nes kompresija po 13. Tai lieka arba gumeles arba tepaliniai ziedai Nekaltas

salnykai bus. as jau nepamentam situacijos, kad pastoviai vaziuojanti masina del ziedu pzdos tepala zralintu.

Nu bet tai curva ta audi jis pirko is vokiecio,tikrai ne jauniklio, pas ji 7m dirbo, tas ja pirkes nauja, begus 170k.km. Ir nemanau kad tas vokietis uzsieme km atsukimu, kebulas kaulas, net vairas nenudiles ne kiek, gal tie ALT varikliai nelabai tike?

Audi pranesimas:

pas mane 1.4T darbine temperatura 105-107 gradusai. Jiekanomija ir jiekalogija Laimingas o siaip tai labai pasiilgstu atmosferiniu varikliu, ypac 6cil eilej

Vycia, tu byski variklius skiri ar nea? Laimingas Audi taip ir nieko neismokai, buros ir helixo dziaugsmui.

A-1, nesupratau apie ka tu cia? tepala rija 2008-2012 1.8 ir 2.0 tfsi varikliai. Kur cia ka skirt reikejo ?

Tauti, kuriu metu masina ?

ALT čia senas atmosferikas. Turėjau aš A4 su tuo motoru, lygiai taip rijo tepalus. Buvo išrinkę man tą variklį. Rijo irgi po ~1.5l/1000 km. Vienintelį ką rado, tai cilindrų sieneles labai smulkiai pasibraižiusias.

Nu tada sorry - kaltas Drovus as jau atprates nuo tokio amziaus masinu

Vycia, biski paversk, kiek mano anglu kalba leidzia supratau is tavo straipsniuko gal 70% Laimingas Visas tepalo dingimo reiskinys aiskus, ziedai praleidzia ir aplink stumuoklius patenka i cilindra. O ten dar raso, tipo norma ant 1200myliu litras tepalo? Ir dar kad tokiu atveju reik pastoviai dapylinet kad butu norma? As kalbejau apie 2005m audi a4 2,0 96kw. Jis nenori jos parduot, as irgi nenoreciau, nes juoda, kebulas ir vidus kaip is salonono isejes. Tai va dabar mislyjam kuo uzsiimt, jauciu bandysim pirmiausia voztuvu gumeles pakeist.

Zhakai, ar labai dumino?

Tauti, as pagalvojau apie naujesnius tfsi 2008-2012. neatkreioiau demesio i tuos 96kw. man tepalo deginimas iskart su tfsi asocijuojas Cha cha

tai cia ir esme, kad TFSI ir paprastas variklis. net ne FSI. is principo TFSI kaip ir Px dar, va TSI, tai dar ir grandines problemos prisideda. ir jeigu dar DSG7 deze-mirtinas derinys Laimingas

Pakeisiu gumeles, nepades pakeisim ir ziedus, tuo paciu skyrstymo dirza su visu komplektu. Kiek prie varikliu krapstesis, dar neteko matyt vaziuojanti varikli pas vokiska auto isardzius kad blokas isdiles butu.

ka darysi, jeigu nepades? Laimingas

Tai kad cia Alementaru. Statistiskai europietis vaziuoja 20-30kkm, tu motoru resursas 150kkm, su talkova prieziura iki 300kkm,bet ten mazai kas taip priziuri juos. Tai ka turim? 5-7metams variklis, lYzas ismoketas, dairomasi naujo modelio(modelius atnaujina kas 6-8metus) plius kazkur buna paskaite, kad ateina motorui galas, va ir turim ka turim, gamintojas, bankai, servisai ploja rankutem, vartotojas irgi laimingas su nauja mašina. Padaryt gamintojui px ta patikima agregata, bet jam nenaudinga finansiškai.