CANON "manija"..

CANON "manija"…

Stai sedziu ir galvoju… na, kodel tos CANON “muilines” tokios populiarios?.. Yra tokiu “fotiku” kaip NIKON(pats turiu 4200), SONY, FUJI, HP na ir t.t., bet kodel is visu situ modeliu lietuvaiciai perka BUTENT CANON(na, dazniausiai)? Stai cia, diskusijose, irgi kalbama apie CANON…Visur CANON CANON CANON…AAAAA!!! Ar nebus cia “bandos sindromas”? Na, tipo:“MANO DRAUGAS TURI CANON…JO DRAUGAS TURI CANON ir t.t. TAI IR MAN REIKIA CANON”. Beje, pats irgi tokiems buciau priklauses jei ne mano senas geras pazistamas fotografas. Jis mane ir itikino pirkti NIKON. Tiesa, jis daugiau kainuoja nei CANON(jau kaip keiksmazodis skamba), bet nemanau, kad perkant tokius daiktus reikia taupyti 200 ar 300lt. zinant, kad perki tos firmos gamini kuri jau nuo seno garseja gaminanti GERA OPTIKA. IR NEBUVO AKIMIRKOS, KAD BUCIAU PASIGAILEJES, JOG NUSIPIRKAU BUTENT NIKON 4200. Zinot, cia kazkas panasaus kaip su GOLFAIS, AUDINEMIS ar MERSAIS. Sios trys markes yra MASINOS, o kitos…kitos, nesusipratimai Šypsena. So… Tikiuosi, jog argumentuosit KODEL ISSIRINKOT BUTENT CANON ir kuo JUSU manymu kitu firmu gaminiai prastesni.

Nesirinkau ir nesirinksiu Canon. Iš principo MirktJei rimtai, panašūs tie fotikai savo klasėje, o A serija yra iš pigiausiųjų, todėl matyt ir perka.

as tai nemanau, kad canon geresni, paprasciausiai padare fotinu eile, kurie kainuoja palyginus normaliai ir veikia puikiai, kam ieskoti kazko kito, kankintis tik del to, kad nusipirkti kitos firmos fotika, kuris bus toks pat jei ne blogesnis. butum nusipirkes “bandos” canon’a ir butum sitos temos nesukures, nes butu veikes taip pat kaip tas tavo nikon’as. visi jie vienodi galu gale, jei fotkini grazius palangos nakties vaizdus ar barako isgertuves.

…buciau, bet nenusipirkau ir todel, kad ne “kiemo draugo” klausiau patarimo, o del info. kreipiausi i fotografuojanti drauga. O del temos…net ir tada kada negalvojau apie aparatu pirkimus ta pati galvojau… Mirkt

Nepirkau ir as Canono is principo, jauciu simpatija Nikon fototechnikai, todel ir pasirinkau Nikon.

vienos geriausiuju muiliniu savo klaseje ir pagal kainos/kokybes santyki , todel ir perka. Jei tau negaila damoketi 200 lt vien uz Nikon varda, tai valio, bet kazkaip abejoju kad Nikonas taviskis geriau uz ta pati canona fotkina.

VW golf ar Audi “bulka” turi irgi labai gera kokybes ir kainos santyki, bet jie toli grazu ne geriausi. Taip pat ir automobiline apratura, visi kaip isproteje perka Pioneer nes gariausisas kainos, kokybes, funkciju derinys, bet jie groja slyksciai, net negaletum sulyginti su tarkim Alpine, ju kaina zymiai didesne, o dainuoja vos ne du kartus geriau uz Pioneer. Tarkim Europos metu automobilis 2003 Fiat Panda tikrai negeriausias. Ne i tema biski…

manau, kad I Juokiasi

cia gal tavo pionierius zhlykshchiai groja Šypsenanetikes pavyzdys

Del optimalaus kainos ir kokybes santykio. Na ir del to, kad Canon yra VolksCamera Šypsena

Ai ka zinau. Turiu ir tiek Cha cha o man streriotipai, kad tu bandoj kelia ziovuli Cha cha

Tai tu nori kad dabar visi pradetu pirkti NIKON? Cha cha tada piktas canon gerbejas,toks kaip tu,sukurs analogine tema Laimingas as turiu canon A75,pirkau ne del to kad apie juos daug snekama,o del to kad man patiko ju nuotrauku kokybe lyginant su muilinem SONY,MINOLTA,FUJI,PENTAX.Be to,kaip buvo mineta,CANON muilines nera brangios,tai gi kam man brangesnis aparatas kurio kokybe manes netenkina? Šypsena

Tai tu nori kad dabar visi pradetu pirkti NIKON? Cha cha tada piktas canon gerbejas,toks kaip tu,sukurs analogine tema Laimingas as turiu canon A75,pirkau ne del to kad apie juos daug snekama,o del to kad man patiko ju nuotrauku kokybe lyginant su muilinem SONY,MINOLTA,FUJI,PENTAX.Be to,kaip buvo mineta,CANON muilines nera brangios,tai gi kam man brangesnis aparatas kurio kokybe manes netenkina? Šypsena

moka Canonas parduoti, todel juos ir perka.

juokingas pareiskimas… permoka uz daikta 200-300Lt ir giriasi ŠypsenaTai jei jau jis toks nuostabus, prasyk kuo jis geresnis uz canon’o modelius panasius. Man tai visai vienodai firmos pavadinimas, tik keista, kad zmones noredamai “issiskirti” tiek permoka.

Savo Canon A80 tikrai pirkau ne bandos vejamas. Ir aplamai, apie ji jokios papildomos info ar atsiliepimu as neieskojau. Tiesiog pirma kart ji pamaciau amazon.com ir iskarto jis man zveriskai patiko. Lyginant su Nikon, jis man atrode zymiai ergonomiskesnis. Ir tikrai nesigailiu nusipirkes Canon.

o kodel apie minoltas nieks nieko nesako Cha cha Cha cha Cha cha

o as beveik 2 menesius rinkausi, daug info perskaiciau, ir Nikon, ir Canon ciupinejau, instrukcijas skaiciau, diskusijas ivairiuose forumuose sekiau. ir tapau laimingu ir patenkintu A80 savininku Šypsena

Va butent. pastaraisiais metais Canon vykdo labai puikia kainodaros politika, siulydamas puikius fotoaparatus uz normalia kaina. Nikonas vaiksto uzrietes nosi ir kiekviena savo Coolpixa vertina labai ir labai gerai, todel Nikon savininkai sirsta ant Canonininku, kodel tie nusipirko pigiau tokia pacia kokybe bei patogesni dizaina turincius fotikus. Canon rinkausi del labai paprasto ir intuityviai pagaunamo naudotojo interfeiso bei pakankamai geros fotografiju kokybes. O nikon nepatinka kaip tik del tos priezasties, kad kol mintinai neismoksti naudotojo instrukcijos, tol fotike atpazisti tik viena funkcija - shutteri… o kad ka nors pasukt, pakeist…