Call of Duty 2!

Call of Duty 2!

Sveiki! Taip turiu klausima viena…
Tik prisijungus i koki serva pazaidus 10sec pakimba visas kompas, be reset nieko neiseina padaryt ir kas keisciausia kad taip tik ant cod 2 mp
Kame gali buti bedos ir kokiu vaistuku gal zinot…?

Jei pades tai mano sistema :
AMD Athlon 64bit +3200, 1GB ram,MSI Radeon X1950PRO 512mb;256bit
VGA draiveriai naujausi, jau pradedu eit i nevilti, nes ziauriai uzsikablevau su tou cod2 Cha cha geriau net uz css

savaime aisku kad uz CS geriau Cha cha pradziai pabandyk perinstalint pati zaidima,jei to dar nedareiCha cha pries kiek laiko perinstaliuoti win buvo?

nu zinok xp sviezus neseniai format buvo su jais viskas ok, perinstaliauvus zaidima palosiau 2min po to vel tas pats. itariu kad mano VGA per gera Cha cha
ne siaip nezinau, kai pakimba tai tik vaizdas garas ir toliau groja, ctrl+alt+del neveikia ir kaip sakiau tik reset. VGA draiveriai naujausi is ati

OT: Bendrapavardis LabasAlus

gali but Taip Alus

turiu tokį klausimėlį, pas mane CoD2 rusų kalba, nėra EN. Ar yra koks failiukas, kurį papildomai instaliavus būtų ir EN kalba?Skaitau

Nieko nepakeisi.

ŽliumbiaUžsispyręs

jei mp zaidi tai dzin ar eng ar rus Šypsena

aš noriu single papliekt dar kartą, seniai jau žaidžiau, prieš metus gal… Nekaltas
o dabar vėl iš naujo ieškotisPavargęs

Gal nebenukalbek, zebros IP dinaminis (ne visu planu) o ne vidinis, vidinis juk buna kai interneta dalini savam tinkle, tai kitiems tada buna vidinis…

ismetineja is servu del PB. Anksciau viskas gerai budavo, kol neperasiau zaidimo. Kai ismeta paraso, kad del PB ir Cvar fx_sort = 0
kame problema?

jau susitvarkiau.
reikejo konsolej parasyti fx_sort 1

koks cd key ? Labas

GLWU-LP5J-QJE3-ZZGP-35CE

~ Lietuvos Call of Duty bendruomenė ~ Tinklapis - www.callofduty.lt | Serveris: srv.callofduty.lt:28960 - Naujas serveris !!! | Žemėlapiai: www.callofduty.lt/maps.rar | Patch: www.callofduty.lt/patch

nuo vakar pasikeitė adresas

Galvoju ko čia nebeveik servas…Šypsena

Help! Kaip paleisti ant darbo kompo Call of Dutz 2? Kai neleidzia istaliuoti programas, bandziau is kito kompo nusikopinti failus, bet kai leidi zaidima meta kazkoki errora. Gal kas turit kokiu orginaliu minciu kaip pasileisti?Šypsena

Registrų reik.