Call of Duty 2!

Bet ar leistu imesti registrus? Staliuot - tai neleidzia

Tai pabandyk Cha cha Šiaip nemanau…

Truputi reklamos Šypsena

Serveris: srv.callofduty.lt:28960
Irc: #CallofDuty
Svetainė: www.callofduty.lt

Norint žaisti serveryje reikia 1,3 papildymo: www.CallofDuty.lt/patch
Daugiau prieš jungiantis į serverį eikit į Multiplayer Options ir padarykite taip:
Download - Yes
PunkBuster - Yes

Iki

yra kokiu ziniu apie nauja cod ? Šypsena

Tie kas kalat COD2 PRIVALOT parsisiusti sita videoCha cha
http://www.mediafire.com/?8mljyljmrqh

Pilnai CoD 2 kolekcijai Kietas
http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks/album/call-of-duty-2-o
riginal-soundtrack

nesimiega? Cha cha

Kiek trunka ?
Labai jau daug užima, tyngiu siųstis…Cha cha

12min Cha cha kokybe beja prasta,nes nezinau nemokamo uploaderio virs 100mbNežinau

Dabar kas nors gražiai pasakot, kaip žaidžiat Multiplayer su Vista? Man prisijungia, net kokias 30 sec galiu pažaisti, po to išmeta ir rašo jog neatitinka O/S. Bandžiau ir nustatyti compatibility Win XP SP2, vis tiek tas pats.

nu nzn man tai ejo zaisti su vista ultimate normaliai,nieko papildomai nenustatinejau,tik va kaip pati cod2 leisdavau koki 30s juodas ekranas,ir tik tada pasileidzia…Blogai

Kokiam dabar serve daniausiai zaidziat? Šypsena

dazniauiausiai Geras: srv.callofduty.lt:28960

karatis terp nomercy ir jump servu

Man irgi būdavo juodas ekranas ilgokai, kol neįsirašiau naujausių video draiverių, skirtų Vistai. Šypsena

Na va čia www.CallofDuty.lt kantriai laukiantiems žmonėms, pranešu, kad jau Penktadienį šis gražuolis išvys pasaulį. Šypsena Ne jei dar kokie nesklandumai tai savaitgalį. Šypsena Šeip tikslas atidaryt per nepriklausomybės dieną. Taip

Taip pat kitą savaitę arba greičiau bus dar vienas LTU serveris GATHERIAMS/CM/TURNYRAMS. Vau!

Ieškomi gather administratoriai, jei manot, kad sugebėtumėt, tai kreipkites pas mane Irc, Aitvaras tinkle

Platesnė informacija apie saitą: #CallofDuty
Platesnė informacija apie "Gather": #CallofDuty.gth

Gero žaidimo Labas

Gerai

Zmones, reikia pagalbos labai. Kai zaidas kraunasi(i pati zaidima, ne i meniu), ismeta "DirectX Error. DirectX has encountered an unrecoverable error. Please check DirectX Help document for possible details." Ziurejau as visus detailus tuos ir visus manualus, viskas nustatyta gerai. Draiveriai visi naujausi, kiti zaidai normaliai eina, win xp sp2, kompas irgi viskok - e6300, 1gb ram, 7600gt. Svarbiausia tame, kad anksciau jis ejo normaliai, o dabar kai vel uzsimaniau palost ir isirasiau, tai sita nesamone meto. ant prasciausios grafikos pasileidzia, bet uztenka uzdeti 1280x1024, 4x AA, Anisotropic, ir ismeta dont send erora, o is naujo ijungus zaida, meto ta DirectX errora. gal zinot ka daryt?

bandyk perinstaliuot-atnaujint directX

nepadeda, daug visokiu *pimp…*avoniu bandziau, nieks nepadeda. Skaiciau kazkur, kad kazkam net win reinstall nepadejo Cha cha

win reinstalas pades