Bugas 30+ klube tęsiasi vaiduoklis toliau keitinėja temų pavadinimus ir banina dalyvius

vis pokstaujate Cha cha

Tai negi verkti Cha cha

Jei atvirai, tai aš visiškai nieko nebesuprantu… NekaltasKodėl net moderatoriai savęs neatsibanija?.. Kame čia reikalas?.. Ar knopkės užstrigo?.. Cha cha

Ko dar nesupranti,Ledi? Juk cia Gyntas neatsargiai zaidzia su baninimo ir trynimo mygtukais.Nejau neskaitei jo zinutes kaip jis “noredamas” atbaninti kryziuoti, kuri pats ir uzbanino, bet prisiminti dar negali, netycia ir pirma jo zinute temoje istryne ir tema jo uzrakino!

Ir Radvile uzbanino… Cia Gyntas sitaip linksminasi kai isgeria savaitgaliais.Ta dare jis ir kai Razrucha moderavo. Galvoju, kai girta Gynta nuversite is sosto, tos nesamones ir visi girti zaidimai baigsis.

Ir sioji klono psichologija - labiau primityvi ar daugiau kenkejiska Nekaltas ? (Skaiciuku nika turiu omeny)

O as sakiau ka nors, kad nenoreti Liežuvis Cha cha

Labai net keista Nekaltas

O gal vaiduoklio reiketu tarp ju ir ieskoti? Cha cha ane Cha cha

Che, tik parasiau pirmaja zinute siandien “30+” - ir is karto uzrasas, dar jos nepaskelbus (reiskia, uzteko net ir cia 1 zinute parasyti) - “Jums uzdr. …” Geras operatyvumas! Na, matyt, del to, kad savaitgalis - itin paciento megstamas ir produktyviai naudojamas laikas … Idomu, ar ligonis jaucia dideli pasitenkinima, sitaip darbuodamasis, o gal tik baimes, nepasitenkinimo ir savo niekybes supratimo jausmas Nežinau? Ka norejau pasakyti, ko neleido “tas” - naujai isrinktieji moderatoriai Lūpos, nekreipkit demesio daug i tuos pora senojo rezimo gerbeju, dauguma (manau) - su jumis ir uz jus. Sekmes darbe ir saltu nervu! Ore statomi tiltai be pagrindo - nugriuna .

01020304, ja ja, Gyntas čia kaltas Taip ir dar jis kaltas, kad pavasaris vėluoja, ir kad atlyginimo valdžia nepakelia ir… ir… dar daug dėl ko… Taip Girtas

Ne ne cia Razrucha kalta Taip, kad Gyntas girtuokliauja ir banina net ir tave. Girtas

Žinai, 01020304… Nekaltas iš pirmo žvilgsnio primityvus atrodo tavo planas, bet įdomiausia, kad jis veikia! Pats muši - pats rėki Gerai pasitelki visus savo sąjungininkus… o jei dar vienas kitas “iškritęs iš medžio” prisijungia, tuo geriau… Girtas Piktinies ir garsiai rėki… kad niekas nieko nebesuprastų ir vualia - tikslas pasiektas, abejonės sėkla pasėta… Saldus tas keršto jausmas?.. Nekaltas

Ledi, pasakyk… na o kaip Tau paciai bent jau vakarykstis garbingojo ir teisingojo nusimoderavimas? abejones visokiausios kilo butent del jo elgesio Nekaltas

aurora, nemačiau, nebuvau tuomet online Nekaltas Bet manau tikrai įmanoma ne tą knopkę nuspaust ir netyčia žinutę ištrint. Per savo trumpą moderavimo Sveikatos forume laikotarpį, man tikrai reikdavo daug dėmesio, kad ko ne taip nepadaryčiau. Beje, vaiduoklis tobulėja techniškai… Nekaltas Dabar jau nebereikia nė vienos žinutės parašyt, kad būtum užbanintas… Šiandien tik paleido mane, kol susiruošiau parašyti, žiūriu vėl esu uždaryta Žliumbia

Ledi, “nemaciau, nebuvau online, todel nieko negaliu pasakyti” paaiskinimas labai jau toks… nerimtas Laimingastereikejo tema kryziuocio pasiskaityti, kad galetumei tureti savo nuomone Nekaltas na, ar bent jau saziningai pasakyti, kad na … nesuspindejo jis vakar. isvis man keista, kad moderatoriai ten visai neskuba tiems “neteisetai uzbanintiems” tu banu nuimineti Šypsena ir nekalbu as cia, kai ju nera on line. na, matyt jiems geriau zinoti kodel taip elgiasi Laimingas

Kai tik pasiskaitau, ka tu cia rasineji, iskarto suprantu, kad tave ne tik kad reikia kuo skubiausiai banyti is Bites, bet ir kuo skubiausiai izoliuoti nuo visuomenes kaip pavojinga ■■■■■■.Nieko asmenisko.Tai viskas tik tavo labui ir pacios saugumui.Tu jau nebesuvoki ka cia kliedi ir karsciuoji.Juk negali PMS’as visa menesi istisai varginti, ane? LiežuvisTavo kliedesius as jau stebiu net du menesius.

Negalvok, kad as esu tokia pat blondine kaip ir tu.

Landsbergis, matyt, kaltas, dėl Razruchos visų nelaimių Taip

ux, kokia puokšte užbanintu dalyviu Cha cha… adminai,a… mieli adminai… nemiegokit GirtasPiano, Ichiro-Sen-Nin, Vidulka1, dede11, dinges, tienti, shropna, Xamlas, !, nO_comprendo, s.krienas, aurora, Boba, Ultra+PRT, Supersuper, Ledi, Gyntas, Paschka, pakales,

Vat įdomu man, ar gali Kasparas užbaninti pačią BITĘ, ar žarnos tam per trumpos dar? Nekaltas