Bugas 30+ klube tęsiasi vaiduoklis toliau keitinėja temų pavadinimus ir banina dalyvius

VarnasX, o man šviečiasi, jog kažkas turi tiesu priejima prie visu mygtuku adminišku… Bo ir temos senos atrakinamos…

Varniuk, itarti, tai ne ivardinti. Uztektu spragas sistemoje uzlopyti. Tai skersvejai, klonai, vaiduokliai darbuojasi itin darniai, ir ne tik savaitgaliais.

Sarasas vis kinta.Pavargęs

Didelis promachas, kad neturim dieninio modero. Blogai

Sveiki, 30+ klube atsirado hackeris (gal taip pagarbiai hackeriu neverta vadinti jo, visgi vaiku zaidimais uzsiima), kuris naudojasi bugais. Bandome gaudyti ir isspresti sia problema. Kada tai baigsis?-sunku pasakyti, nes tai sudetingas procesas.

Ačiū už mūsų personom parodytą dėmesį Šypsena svarbiausia nors sulaukėme atsakymo , kad kažkas daroma Na ką gi teks truputį dar pakentėti iki bus sugautas piktasis vaiduklis Bet vis tiek nesitikekit , kad mes paliksim Jus ramybėje , apie įvykusius eilinius vaiduoklio darbelius vis tiek šioje temoje informuosime , kad neužsimirštų Liežuvis

Mano kuklus Flirtas pasiulymas butu toks:**a) adminai atima is visu klubu moderatoriu baninimo mechanizmus ir palaida bala baigta, b) moderai savo zonos ribose prieje isvados, kad kazka reikia baninti, tokiu asmenu sarasa pateikia Bites administracijai ir si, patikrinus tokio prasymo pagrystuma, padaro galutini veiksma.**Sakykit ka norite, bet visuose kituose forumuose moderatoriai neturi galimybes uzsiimti baninimu. Jie tik temomis manipuliuoja. Zinoma, jei administracija itin uzimta, ji sio pasiulymo gali ir neisgirsti Cha cha TaipSekmes visiems geranoriskiems zmonems, aciu administracijai, kad mane uzbaninta 30plius klube tepralaike vos kelias valandas Labas

Negi neturi ka veikti? Šypsenap.s. Beje kaip si karta niekam nera noro vaiduoklio saibas man sumesti? Juokiasi

Kaip tai nera, kazka maisai manau, net ir jei turi galvoje ne tik kitus Bites plius forumus Nekaltas

Vaikucius skriaudzia - kur ziuri vaiku gynimo taryba Šypsena

Neemaisau nieko. O ir parasiau pakankamai aiskiai- siulau ta padaryti visoje Biteje, o ne atskirai 30pliuse. Siandiena jau pakankamai gerai Taip zinau foruminiu tinklapiu struktura. Bet kur phpBB Group [o jie dar pasaulyje dar vis populiariausi !!!], moderatoriai neturi galimybes baninti nei vieno dalyvio. Toks mechanizmas suteikiamas tik zmogui suteikus ADMINISTRATORIAUS teises, t.y. tada, kai jo nikas nusidazo ne zalia, o orandzine spalva.

Kaip ir visi čia besilankantys , noriu ir aš , kad forumai dirbtų normaliai , be anomalijų ir vaiduoklių O Maximus reikėjo atkreipti dėmesį į mano 39 žinutę , kai buvo prasidėję kaltų ieškojimas Pakarosiu :

Naujienu nera medziojant vampyra? Nekaltas Cha cha Nekaltas

Viskas priklauso nuo moderui suteiktu teisiu. O ir Banga t.y. Bite plius nera phpbb tipo forumas Šypsena

Noreti niekas nedraudzia gi Šypsena

aha, bugas tas tesiasi PavargęsPiano, Gyntas, pakales, s.krienas, Xamlas, Ultra+PRT, Ledi, Supersuper, kryziuotis, dinges, !,

Nenorėti irgi Liežuvis

na o man kuo toliau, tuo labiau panasu, kad ne kuriems dabartiniams moderatoriams ten labai jau paranku ta “vaiduokli” tureti Cha cha

Galiu pastebėti, kad dabar prasidėjo hackeriu ‘‘mada’’. Zinau bene 5 forumus, kurie sia savaite buvo uzpulti hackeriu, kurie atima adminu teises ir pradeda trinti temas bei boardus Nekaltas

iš eilės, nuo vėliausių pradedant: Piano, Xamlas, Supersuper, Ultra+PRT, Boba, Radvilė*, Gyntas, pakales, s.krienas, kryziuotis, dinges, !, faktas, Ištvirkėlis, Nick’as, Skorpion, baltrusis, Cia_snakas Nu tas Gyntas tai jau visai. Pirmiausia pats užsibanina, o po to ir dar dalyvių visą eilę. O prisijungęs kada nors, tai juk vėl pirmiausia pats save atbanins, ir tik po to gerbiamąsias damas klubo. Nedžentelmeniškai šitaip ir prasilenkdamas su moderatoriškaja etika. Liežuvis

Suprantama Taip. Galima atostogauti, o klubas nepaliktas be priežiūros Cha cha