Bugas 30+ klube tęsiasi vaiduoklis toliau keitinėja temų pavadinimus ir banina dalyvius

vo bl ir mane cirkas itrauke… Nekaltas Pavargęs

O tau s.kriene irgi reiketu patyleti, o ne kaisioti vargsui Landsbergiui Razrucha.Gedos turetum.

Teisus esi, Landsbergį kaltinti visais būtais ir nebūtais griekais iš mados išėjo jau Taip. Dabar kalta dėl visko aplinka , girdėjau Liežuvis.

Šis bugas bangoj turi aiškų niką- Razrucha. Jis man prieš metus pats siūlė tokį bajerį bangoj padaryti kaip dabar vyksta. Dėja atsisakiau.

aurora, skaičiau aš tą kryziuocio temą, tik nesinori kalbėti apie tai kas vyko, kai pati tuo metu nebuvau. Bet nuomonę savo žinoma susidariau. Tik pamanykit - ištrynė žinutę! Kodėl taip sunku patikėti, kad netyčia? Juk norint užčiaupti, galima buvo ir visą temą ištrinti, ar ne taip? kryziuotis nuolat įšoka į Bitę lyg iš medžio iškritęs ir puola švaistytis kaltinimais. Kiek pamenu - jam visada viskas buvo negerai. O čia dar baną gavo Apakęs Net nesusimąstė kas ir kaip, nepažiūrėjo, kad užbanintųjų sąrašas ilgas ir labai įvairus, puolė iš kart moderatorių… Ir žinoma jam tai jau tikrai niekas neįrodys, kad viskas yra kitaip. O jei ir supras, kad klydo - niekad neprisipažins… Toks jau tas kryziuotis. O dėl vaiduoklio… Nekaltas nereikia būti labai įžvalgiam, kad suprsti kas jis… Ir tu pati, aurora, viską žinai, nesi naivi… s.kriene Mirkt jei vaiduoklis nebus pagautas, visko gali būti, kad vieną dieną visa Bitė bus “po banu”… Girtas Cha cha

na taip, Ledi. Jus visiskai teisi. Tik pamanykite, kas cia tokio… na, istryne, uzbanino, pats erzelyne sukele, po to dar ir auka bandydamas suvaidinti… na kas gi cia tokio is tiesu… Laimingas smulkmena Taiptyik, va, matyt skaitei nelabai idemiai Mirkt

aurora, aš visai pamiršau, kad ir tu Gėlė kaip kryziuotis - visada teisi Mirkt

BITĖ plius, kur vaiduokliu medžiotojai ??? Cha cha Ledi Mirkt, o vaiduoklis musu niedaka nepamiršta Apkabinimas… kak tolka, tak srazu Girtas

ak Ledi, skirtingai nuo Jusu, as i gerasias-visada-teisiasias niekada ir nepretendavau Mirkt

O aš dabar pagalvojau… Nekaltas Gal tas vaiduoklis čia kokią taikdarišką misiją atlieka?.. Nu… Nekaltas Uždaro į vieną kamerą skirtingų barikadų pusių atstovus… Arba tikisi, kad vieni kitus ten dabaigsim… Girtas Cha chaP.S. Nors dabar tai iš savų nieko dar neuždarė: Vidulka1, Ledi, Piano, Ultra+PRT, rookis, Xamlas, tienti, dinges, Xamlasas, tuščia, pakales, Ichiro-Sen-Nin, faktas, Skorpion, baltrusis, Cia_snakas Vaiduokli, reikalauju lygybės !!! Mestelk ką nors mums iš saviškių Niam niam

Ledi, baik prašau nusišnekėti apie kažkokias barikadas… Uždaro tik vienos temos dalyvius Laimingas Daugiau nieko Laimingas

Xamlas, nu gal aš ir nusišneku kartais, bet tik ne dabar LiežuvisAš nei vakar, nei šiandien nė vienoj temoj 30+ klube nespėjau nieko parašyti, o vis pakliūnu į tą sąrašą… Girtas

o man idomu dabar pasidare, kokios čia temos dalyvius uždaro Apakęs… aš šiandien irgi dar nespejau niekur 30+ parašyt… taip ir nuo ineto galima atprasti Žliumbia

Tave is vis nuo Bites plius vertetu (reiketu) atpratinti. Šypsena

Siule sakai? Šypsena Na na Šypsena Idomu, bet nesitiki dej Mirktp.s. Siaip aisku geriausiai visas saibas siuo atveju suversti Razruchai dabar ane?

o tai statytiniai Jums nepadeda… Girtas

Ledi, o Tu pateik sarasa - kas gi tie “savi” ir “ne savi” kad neduok die, nesusimaisytu Vaiduoklis Cha cha

Ledi, Piano… Ibo jus paprieštaravot Angelas… Demokratiniame pasaulyje visi laimingi, kaip po lobotomijos, negali būti nepatenkintų Laimingas

O gal tau Laimingas?

bjaurus, neužstrik savo sielvarte Piktas… gi gyvenimas tesiasi Apkabinimas