BUDUARAS.

mda… pats svarbiausias dalykas naktįMirkt

lbnktLabas
turbūt jau išviro. neprisvilo?KlastaMirkt

dirbu Angelas

verdu marmaliūzę, kai išvirs, eisiu miegot Angelas

o tu?Klasta

o ką? Ko neini miegot?

tipo, vėl reiks su savimPaplepėkim???Nekaltas
NežinauŽliumbia

mes tai nekepam kūčiukųNekaltas
valgom pirktinius Javinės. Jie tokie skanūs, kai švieži, paskui nebe, o ir atsivalgom, todėl ir nekepuNekaltas.

IdėjaMieliau kepsiu meduoliukus.
gal galit kas geros tešlos receptą parašyt???Nekaltas

turim panašų medinuką su smmėlio laikrodžiuTaipCha cha

man irgi tokia įdomi patirtis su svečiais (dvylikamečiais):
pirmą vakarą klausia: kelintą val. reikia eit miegot? nesugalvojau, ką atsakyt - pas mus eina miegot, kam kada reikia arba … kada parsivelkaKlastaPavargęs
Tada paklausė, kada šviesą gesinsit?Juokiasi
Tai vakar,šnd neskuba, jau gal ir paragint reikNekaltas

aaa, mes tai boulinge buvom.
Kartu su draugų šeima, pas kuriuos irgi du lenkiokai apsistoję.
jei ne tas garsiai leidžiamas iš proto varantis bumčikas tūc-tūc-tūc galima būtų ir gerai vakarą įvertintCha cha
Svarbu vaikiams patiko.
Stebėjaus, kad tie vos kartą/kitą boulinge yra buvę:v

Juokiasi

labvakarLabas

Svečias garsiai reiškia viltis, kad rytoj bus žaibai ir gal net tornadai - kad neitume pasivaikščiot. Tada dar pamąsto - bet tu tai turbūt sakysi, kad nesvarbu tas tornadas, einam vis tiek Juokiasi

buvom Odesoj, teatre. vis tik labai teatriniai mano vaikiai, ramiai 3 veiksmų spektaklį išsėdėjo (aišku, su sąlyga, kad vertėm jiems kas ką kalba/dainuoja). abu su Vyras po spektaklio jaučiamės LinksmybėsApkabinimasGirtasTūsasLaimingas, o vaikai UfffMiegantis Cha cha
už tai ryt eisim į vaikų diskoteką. reikia duoklę atiduoti Klasta

Juokiasi šaunu, kad pagaliau įveikėt Gerai kaskart pasipriešinimo turėtų tik mažėti, nes ką čia su žmogum derėsies, kai žinai, kad susiderėti neįmanoma Cha cha

aš šiandien pietums/vakarienei kepiau sparnelius, ryt planuoju picą. Tas pats per tą patį AngelasŠypsena

Is tikruju tai beveik nuo taves ir nusiziurejau, kai cia gal ketvirtadieni dalinaisi mintimis. Tiksliau, kazkaip jau ir masciau, kad laikas butu issikepti, bet tik po tavo pamastymu pasiryzau…

Žodyne irgi viena reikšmių a body of representatives

Pas mane galvoj jau skylė, tai negalvosiu apie studentus, bet Europos Komisijos atstovybė tai representation pvz Taip
http://ec.europa.eu/represent_en.htm

Mes šian pietums lazaniją valgėm Niam niam

man nepatinka representation, nes pagal mano suvokimą - tai veiksmo, o ne organo aprašymas.

MEs tai lazanijas 2 rusiu ryt kepsim… Ir valgysim 8.

Sunflow, maniškis baigė ND per dieninį užėjimą, svečias vargo dar vakare kiek. Ir rytojui dar liko Ufff Nu bet jau iškrapštę būsim viską, ką tik radau. Ir švariai, neleidau nė vienos klaidos palikt ir nieko pati nesuskaičiavau. Tai kai ką po kelis kartus trynė Pavargęs

Aišku, dar viskas su lyriniais nukrypimais ir pasipriešinimais Juokiasi “Aber ich will nicht”, “Oh, das du vertehst nicht” (ir bando perverst lapą) Sakau, aš suprantu VISKĄ, vis-ką. O jei nenori, tai teks padaryti nenorint

Net pati pavargau, haha

Vakarienei buvo lietiniai su strasbūro dešrelėm ir mocarela, visiem patiko UfffTūsas

Nesugalvoju, ką rytoj padaryt. Turiu trupučiuką jautienos guliašinės, dvi vištos kulšis…