Breketai ir Ploksteles

as irgi kazkur pries metus nesiojau… Mirkt

neshiojew kazhkada plokshtele…skaudejo dantis tay nustojau neshiot… Šypsena

breketai duoda daugiau garantiju. beveik 100% , o ploksteles maziau. t.y. paprastai ortodontas negali garantuoti, kad po tam tikro laiko, kai nustosi nesioti plokstele, tavo dantys vel neprades keisti padties Mirkt

net as girtas taip nepakalbeciau Cha cha

Nesikabinek prei busimos filologes Mirkt

Niuz ash irgi jau ant galiniu dantuku turiu breketukus dabar rugsejo gale man juos uzhdes pilna… Ash tai visai nekreipiu demesio i zhmones su breketais…

skauda tik pirmas dienas … as nesiojau . Uztat dabar dantys grazus Cha cha pakentek Šypsena

kartais zmones su jais atrodo vsiai simpatiskai Flirtas zinau kad labai skauda… bet alabi naudinga Taip

man taj tokie zmones patinka kurie rupinasi savim Taip nori kad ju dantukai butu grazus Šypsena mn taj jokio skirtumo ar su plokstele ar su breketais Šypsena

Oi geriau nereik, nes kai laizytir rei tai…

Na nežinau, man tikrai neatrodo šlykščiai ar kažkaip kitaip kai žmogus nešioja breketus ar plokštelę, kiekvienam taip galėjo nutikt…

galiu pasakeet tik taj, kad tai buchiavimuisi netrugdo anej kiek Cha cha ir shejp tikraj netragishkaj atrodo… ± OK Cha cha Liežuvis

as nesioju plokstele Nekaltas…siaip esu pripratusi prie jos,tad man netrukdo…bet erzina kai valgau,turiu ja issiimineti Girtas

pries 3m nesiojau plokstele man net savotiskai patiko ji buvo spalvota beje net pravarde turejau -panele plokstele… daba vel isidejau plokstele zalia… man tai nekliutis ir nemaiso… ir tikrai nemirciau jei ju nenuimtu…

man zhmones su breketais labai savotishkai atrodo Girtas bet geraja prasme Liežuvismano dantukai nera kreivi, bet reiketu breketu, kad po kokiu 10 metu jie nepasidarytu labai jautrus ir pan Nekaltastik nzn ar detis ar ne, nes dantiste sake, kad man nebootina Nekaltas Girtas

Grazu Girtas Gėlė Niam niam Tūsas

as dabar irgi su breketais…ir dar ilgai nesiosiu… Liūdnasnu kai pirma karta save pamaciau buvo baisu Baisu! bet dabar nieko…kiti sako kad normaliai man ten viskas atroda… Nekaltas Cha cha

ir mano tokia pati Taip

Man breketay graziai atrodo Taip,o ploksteles Veee