Breketai ir Ploksteles

Breketai ir Ploksteles

wa as esu su breketukajs. man jau mazaj liko su jajs… net iki gruodzio… jus neisivajzuojat koks taj skausmas… Žliumbia bajsu…
o kajp jus reaguojat i zmones su breketukajs ir plokstelem ir visokiais protezajs burnoj?Juokiasi
p.s. turbut numirciau jei netureciau vilties… kad dantukaj bus lygus ir gragus ŠypsenaCha chaŠypsena

o idejo sena mano tema!
man tiesa jau nueme!!!
dabar lygus ir grazus Liežuvis

Kiti labai simpatiskai atrodo su breketais. Cha cha

ish pirmo zwilgsnio ytomej atrodo… nlb… Blogai bet kaj zmogu pazysti taj paskuj wisihkaj dzin… Nekaltas Gerai

O aš vieną paną su breketais pažystu Šypsena ji ir taip simpatiška ir jai nemaišo visiškai Šypsena
nors tiesa pasakius, jei pana nėra graži ir dar tuos "metalinius papuošalus" įdeda… tragedija Šypsena žinoma čia tik mano nuomonė Šypsena

man tai net gražu…TaipDrovus

siaip tai visai nieko jei tau reikia nesiok

kai merga su gelezinkeliais nemalonu laizytis

kam kas rupiMirkt

seip tai as klasiau vaikinu. ir jie sake kad nesijaucia…Cha cha
o va suplokstele sunkiau ja rejkia issiimti. fuj… geraj kad nenesioju Šypsena

as pats nesiojiu plokstele, bet jios nnesimato kai siaip kalbi, tik pradzioj kai idejo buvo labai sunku kalbeti.NekaltasŠypsena

manau kad tai yra normalu.jei žmogui reikia nešioti ar tai plokšteles ar tai breketus, tegul ir nešioja.pasikankins, bet užtat vėliau turės gražius dantukus.beto, kad ir tie breketai, juk ne taip ir baisiai atrodo.

Isties kai kuriems zmoniems tokie dalykai labai pritinka Taip taip sexuoliai atrodo Myliu Net nereaguoju i tai, o kas tokio cia yra??

visaj neblogai…Šypsena

ash pati neshiosiu breketus…nelabaj norisi juos detis,tacew rejkia…Nekaltas
juk visi nori tureti lygius,grazius dantukusCha cha

As "UZ" breketus ir visokius kitokius dantu lygintuvus…Bet uztat kokia kaina reikia sumoketi norint tureti grazius dantis…
…Tiek finansiskai,tiek moraliskai,tiek fiziskai!!!
Na,bet ka jau padarysi…Kaina verta rezultato…Šypsena

As pati nesioju plokstele Laimingas ir gruodzio men. man jau jos nebereikes Flirtastralialia Cha cha net bus keista be jos gyventi Juokiasi
Siaip as uz ploksteles ir breketus Gerai reikia pakenteti, bet po to liux sypsena Liežuvis

em man labaj juokingai kalba zmones su breketais, bet sejp gerai kai dantys grazhus Cha cha mano tai negrazhus Laimingas

man tai kazkodel net grazu zmones su breketaisCha cha o su plokstele nelabai kazkodelŠypsena

nesiojau plokstele du ar tris kartus…nes nenesiodavau.sulauzydavau.vaikai is manes saipydavosi…uz grazius dantis reikia moketi asaromis…kazkokia nesamone Blogai nors ir noriu susitvarkyt dantis, bet bijau…isivariau baime visam gyvenimui.