Breketai ir Ploksteles

Visai nieko…Ash pati plokshteles norechiau…Mirkt

Man asmenishkaij taij dzin Nekaltas Cha cha Bet pati tureti nenorechiaw NeCha cha
Nebent jei zhmogaus nemegsti taij tada jy papyzd.avot gali Cha cha

Ir man teko ta skausma patriti su breketais, bet dabar tai tik blogas atsiminimas… Flirtas

man tai visai patinka breketai,nors nesioti ju neteko Flirtas

Užduok sau klausimą kas gali būti blogiau? Cha cha
Šlykščiai atrodo ir tiek… Nekaltas

Gerai Cha cha Juokiasi weh… Nekaltas

nu as tai asmeniškai nekreipiu demesio,ar žmogus su breketais ar ne… Nekaltas

Taipgeras poziuris Šypsena

Neiprastai tokie zmones kazkaip atrodo… Mano drauge nesiojo plakstele, tai juokingiausia budavo per pamokas, kai ja pakviesdavo atsakinetiJuokiasi Ji kazka bandydavo islement, bet nieko nieko nesuprasdavoLaimingas

Neturiu nieko priesh breketus… beja turejaw vajkina su breketajs Cha cha

agha neshiojau breketus…
ui…BaisuNekaltasBlogai
bet nieko…dabar jau nebeMirkt
ale dabar dar nakciai plokshtele turiu detis ale dzin=] ash net nzn kur ji yra Cha cha

as asmeniskai ir pac nesioju breketus bet man jau px as pripratau tik didziuliai skausmai buna pacias pirmutinias savaites… va gal jau po 2 men nuims plokstele ir busiu davolnas… tik speju kad bus labai keistas jausmas be jos… Cha cha

na ash ir nesioju ir man dar metus Šypsena o siaip nezinau uzknys valimas Mirkt

pati nesiojau ir px yra… grazhu… mano keletas draugu ir dabar nesioja breketus… nieko bajsaus… uztat poto sypsena grazhi boona Cha cha

AS visu 100 uz ploksteles ir breketus!!!Jega…pati nesiojau 2 metus vasara nuemiau.Paneleir vaikinai nesibaiminkit del ju…Mnao dabar dantukai tiesus ir grazus…vat kaip…!!!Cha chaKietasDrovus

Man stomatologė sakė, kad reiktų nešioti, bet nenoriu ir nesidėjau… Gana brangu, bus nepatogu valgyt, skaudės ir šiaip Pavargęs Et… Blogai

cia man pats tas nes vakar mamai pareiskiau kad keisiu ploksteles i breketus. nes tipo mane uzkniso kad nera komforto mano leizuviuiLiežuvis

Man tai breketai visai norm atrodo o as pati nesioju plokstele,bet tik namie. Laimingas

labai normaliai reguoju,kartais visai graziai atrodo su tais breketais…Laimingas

normaliai reaguoju, kai kuriem net lb tinka Šypsena