Blynu diena...

Blynu diena…

Kaip teisinga lietuve… diena pradejau nuo blynu ir dar nemazai ju prisikroviau i darba. Galiu pasidziaugti, kad uzgavenes man viena is linksmesniu svenciu… stengiuosi neatsilikti nuo valgytoju, vaikus saldainiais apdalinu, tik va labai gaila, kad per sia svente reikia dirbti… o pacios linksmybes mieste prasideda butent darbo metu. Kodel taip yra? …

Nu nesuprantu - sventes juk vaikams. Prie ko cia tu? Ar i mokykla nejai? Apakęs

As irgi blynu kepiau…su obuoliais. Girtas…Niu, kas pasake, kad si svente vaikams…Mes ir darbe pasvenciam Šypsena

Sakai, vaikams? Kad ir mes darbovieteje, ir dar daug pazistamu ruosiasi svesti Nekaltas

O kas sake, kad si svente vaikams… cia juk visiems… pavasario laukiam… ziema is namu isvarinejam… blynus valgome ir ruosiames pasnikui Cha cha

As ir prisikepiau blynu i darba, ir koleges kelios atsinese labai skaniu Gerai jega! o ir vakare linksmybiu galima prisigalvoti jei labai nori, mums pernai prisikepus blynu su vyru kazkas uzplauke ir persirenge tevus lankem su tais blynais abejus Cha cha sokiruoti buvo Cha cha

ir as prikepiau…ir i darba atsinesiau,vaisinsimes visi Myliu

O pas mus rajone bendruomene svente organizuoja… tik nuo 14:00 … ech darbe sedesiu… o taip noretusi nueiti

nenoriu jokiu svenciu Pavargęs

vo vo , ir as taip manau . Vasario menesi nera jokiu svenciu Mirkt

Na ash irgi namus prismirdinau blynus bekepdama ir dar pirshta nusideginau PiktasBet gal vienintelis rytas per metus, kada ash atsikeliu ankschiau, kad spechiau blynus ishkept, nes paprastai max pusvalandi ryto ruoshai teskiriu Drovusvisi atsinesha pas mus darbe blynu, buna bendras susedimas ir valgymas Šypsenagaletu dar laisvadieni paskelbt NekaltasTikrai smagu butu pazhiuret koki rengini mieste, betgi uzhgavenes visada antradieni, jokiu shansu Liūdnas

Del sventes - as tik norejau pasakyti, kad cia daugiau svente vaikams - todel ir renginiai daromi darbo metu. O del blynu - as irgi noreciau, bet nespeju ir Vyras valgyt padaryti pietums ir dar blynu prikepti. Bet noreciau, kad kas mane blynais pavaisintu… Nekaltas

Sutinku,kad tai svente ne tik vaikams.Paziurekit,daugiau suaugusiu ateina.Aisku,smagu su draugais susitikti,blynukais pasivaisinti,isgerti po taurele arbatos Cha cha

Kokia čia šventė, kai nėra kam blynų iškept Nustebęs

nu zdraste, svente vaikams Cha cha Cha cha Cha cha siaip, Uzgavenes svenciam kiekviena sekmadienio ryta su blynais su obuoliais Cha cha o vat siandien, tai grizus mielinius kepsiu, prisikvietm zyduku ciela saika, tai kai sakama, prisitvatinsim blynu ir darysim lasininio ir kanapinio maxankes Cha cha Cha cha Cha chao ka jus, brangus ponai, taigi ir Rotuses aikstej vakare svente bus ir Mokytoju namu kiemelyje…

geros dienos blyninikam ir zydukam Cha cha Labas Labas

o as itariu, kad siemet uzgaveniu nesvesiu Nekaltas Ner kur blynu kepti Cha cha

maniškis sake šiandien blynų prikeps…Bulvinių- miltinių…- bet man tokia dieną skaniausi mieliniai… Niam niam

O aš vakar kepiau- vaikams į darželį įdėjau Niam niamir dar barankų pripirkau- karoliams Cha cha Pati tai šiaip nelabai blynus vertinu- skanu man jie, ale ko tai po jų visad einu dešros rūkytos valgyt Cha cha