BITE skolas isieskoja net jei tavo skola nesiekia 100 lt

BITE skolas isieskoja net jei tavo skola nesiekia 100 lt

girdejau tokia erezija, kad bite neapsiima skolu isieskojimu, jei tavo skola nera daugiau nei 100 lt. karocia nx tai didziausia nesamone! buvau butei skolingas 27 lt, sutartis jau nutraukta pries 6 men. o jie man viena grazia diena atsiunte skolu isieskojimo centro laiska, kuriame privalau sumoketi 27lt ir + tiems prakeiktiems lupikams (skolu centrui) 5 lt uz tai kad laiska atsiunte debilai. taiva zmones, ka pasakysite?

Kodel debilai dabar bitei kiekvienas litas svarbus

bliamba, kievienas lt. kaip pagalvoji, kas ta lita gauna? visi ten kur uz stalu sedi ir tave verbuoja tai tik dirba savo darba uz minimuma, o kaip dar geriau pagalvoji tai visur yra 1 sefas t.y. pinigai vienam *****ui teka. tai karocia tam oziui pinigu negana? tiek prisilupa, ir dar mazai? kad biednus plestu? kad jis paspringtu nuo tu savo pinigu prakeiktasis!!!

Ka jau net 27 Lt sukrapstyti neistengi?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Arbas tu girtas, arba komunistas Šypsena.
Beje, telekomas isieskodavo ir 1 lt skola. Kol nesusigriebe, kad skolos laiska issiusti kainuoja daugiau nei litas Šypsena

Jo zmogau pac kaltaz kad nesusimokejai. Bitej visi klientai lygus. Taip

Prietranka! Pats skolingas o dar ant avilio varo! Is tokiu kaip tu dar 50 bauda nulupciau!

Teisingai pasakytaTaip

Stobalnai tu pats kiauras blt, krc skolingas tai skolingas, taigi ne is oro bliamba tavo skola pripaise!Kanda

TaipTaipTaip

jei skolingas - nera ko putot…jei neismusinetu iki 100 lt, tai tiek prisirinktu gudruciu kurie su skolom liktu…

Pasakysiu kad rimtų sveikatos problemų turi…

Mano tewas biteja 7lt skola turejo tai 4men laiska siuntinejo su bites naujienom ir skola=] ir jokiu baudu neprirasinejo.=]

Ir kas cia keisto, kad imone isiesko skolas is savo skolininku??? Gal tu trenktas, jei putuojas cia del to, kad is taves, skolininko, bando skola isiekot??? Apakęs Apakęs Apakęs

pabandytum is Maximos iseit uz 7 litus pasiemes, paaukletu toki pacuka. teisingai daro, kad su skolininkais kovoja. is tikruju tai skolininkas = vagis

Nu ir kas cia tokio? Nesvajok, kad kazka gausi uz dyka

Ir labai teisingai daro. Koks skirtumas, kiek skolingas. Jei jau nesugebi ismoketi skolu, tai nepirk telefono uz viena lita.

Ir as girdejau, kad Bite su skolininkais pradejo dirbti - dabar nepasokines visokie lochai prisipirke po 5 telefonus.

skylė KOKI JUS VISI GUDRUCIAI. ACIU UZ DEMESI

kekšė JEI VISI TOKI BUTI TIESUOLIAI IR TEISINGUOLIAI TAI LIETUVA BUTU PIRMOSE PAGARBOS VIETOSE PASAULYJE, BET YRA TAIP KAIP YRA IR TEISUOLIU GALITE CIA MAN NEVAIDINTI velniop

tipo atejai cia
kad tawes palaikytu?
kiek prasnekejai tiek ir sumokesi.
pasqi prades grasinti kad ytraux y juodus sarasus ir pns…
Drovus