BITE skolas isieskoja net jei tavo skola nesiekia 100 lt

beje taip ir buvo. itrauke o dabar tex istrinti. bet daugiau tokiu sutarciu nx niekada nesirasysiu ir nepatariu kitiems. o parasiau nes daugelis to dar nezino. vat tep

Sutartis kaip sutartis tik isipareigojimus reikia vykditi…

Nu čia retai sakyčiau tokių pasitaiko, kurie pasirašo sutartis, paskui nebemoka, ir puola putotis kad iš jų skolas išmušinėja. Eik galvą persišviest…

Tipo tu nori pasakyti, kad "Bite" kalta del to jog tu jai skolingasCha cha?

visi kalti tik ne jis pats…juk lengveusia kaltinti aplinkinius…Šypsena

Na negi norejai nemokamai kalbeti? ;]

Litas prie lito ir jau simtas,taip kad nesiputok del tu 27 litu Piktas

O kazkur buna sutartis, kur parasyta, kad isiskolinimai iki 100 Lt neieskomi??? Tu tikrai trenktas
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Tokiai firmai isties geda bylinetis del 27 lt. Pasvarstykit ir kita medalio puse:
1.O kas man kompensuos uz nuolat stringanti GPRS, negalejima isvis prisijungti po kelias valandas prie interneto vos ne kas vakara?
2.Kas kompensuos uz gryba pjaunanti WapMaila, kai biciulis negauna issiusto laisko?
3. Sutartis yra dvisale, o ne trisale, tad as neprivalau islaikyti dar vienu parazitu - skolu valdymo centro. Tad viskas turi sprestis tik tarp BITES ir KLIENTO.Pats buvau susidures su panasiom problemom. Is 10 MMS (nr.1599) gaudavau kas antra, mokedamas kaip uz 10. Labas websaite irgi pragrojau ne 1 lt. del neegzistuojanciu paslaugu, pakibusiu serveriu…Vo tep, BITE irgi NE ANGELAS!

Taip, "Bitute" issiesko jei skola yra 20 ir daugiau, tada jau gali Tave perduoti Skolu issieskojimo agenturom Šypsena

Beje ir dabar turiu fakintis dantis sukandes del prakeikto WAP springimo. O juk mokejau 7 lt.? Ar tureciau del to kreiptis teisman ar i skolu valdymo centra?

As 2.5 metu bitej buvau skoloj 36 lt bet ten buvo principai. Praeita menesi irgi is isieskotoju laiskelis parejo. Susimokejau. Bet jei ne ta agentura tai niekada gaidziam nebuciau mokejes nes jie buvo man nesamoniu padare…

Nieko nuostabaus, ne tie laikai, kad gautum ka nors uz dyka.

Gerai perskaityk sutarti,arba pasiimk is Bites GPRS teikimo LABAS vartotojams salygas. Kiekviena blogo Bites darbo atveji fiksuok rastu,geriausia sekundes tikslumu. Tada pradek bylinetis, nes pasirekavimas Bangoje yra teisiskai visiskas 0. Va kai surinkes duomenis nueisi i Bite (beje, dar siulau isitikinti,kad Tavo tel turi RRT lipduka, nes kitaip is kart suzinosi,kad tel. nelegaliai importuotas,o tuo atveju niekas Taves net nesiklausys)

Bet kuris paslaugu tiekejas pagal Civilini kodeksa turi teise kreiptis i bet kuria oficialiai veikiancia skolu isieskojimo imone.

Jei tart,kad geda bylinetis del 27 Lt, sekanti syki atsiras mananciu kad ner ko bylinetis del 127 Lt. Beje, VP market apyvarta daug didesne, o pabandyk is ten ledu porcija uz 1 Lt issinest Cha cha

Skolas reikia atidavineti, nesvarbu ar dideles ar mažas!!! :s

tai blin durniau jej neturi pinigu tai emailu bendrauk, nes po to kai moket uz paslaugas rejk, tai visus prakeiktaisiais isvadint gali Kanda biski problemu turi gal? Nekaltas

Cha chaGerai